Hosté přijeli pouze s jedenáctkou hráčů a v prvním poločase si vypracovali několik šancí, ty největší Kaňkovský a dvakrát Kurel. Kyselu ale nepřekonali a na druhé straně nebyl úspěšný ani J. Slavíček s Kalou. Těsně před odchodem do kabin byl ve vápně faulován Neuman a Polák dostal domácí z penalty do vedení.

close Hrobce - Vilémov zoom_in

Ve druhé půli Vilémov už příliš nebezpečný nebyl, naopak ve 47. vykopl jeden z obránců míč z brankové čáry, v 71. ještě hledal Neuman v tutovce Kalu, aby o chvíli později domácí útočník přece jen zužitkoval přesnou přihrávku do „tahu" – 2:0.

Pět minut před koncem trefil Hendrich tyč a v 87. dal výsledku konečnou podobu po individuální akci střelou do šibenice J. Slavíček.

Hrobce - Vilémov 3:0

•Branky: Polák z pk., Kala, J. Slavíček, ŽK 1:2, poločas 1:0, r. Sejkora, 60.
•Hrobce – Roudnice: Kysela – Púčala, Polák, Kühn, Sekera – J. Slavíček, Štorc, Hora (87. Lukeš), P. Slavíček (72. Hendrich) – Neuman (81. Horký), Kala.