„Soupeř se potácí na posledním místě a na jeho hře bylo znát proč, navíc se vlastní nedisciplinovaností poslal brzy do deseti. My jsme k utkání přistoupili profesorsky a podali jsme výkon hluboko pod hranicí našich možností, přesto jsme si vytvářeli velké množství šancí, z nichž dvě v prvním poločase využil Brandejs.

Ve druhém poločase se utkání zvrhlo ve frašku, kdy jsme pálili jednu šanci za druhou a místo drtivého vítězství jsme byli rádi za dva góly, které přidal Mikas. Bohužel jsme se přizpůsobili hře soupeře a nepředvedli bůhvíjakou fotbalovou show, ale vezeme očekávané tři body, které musíme potvrdit ve dvou domácích zápasech proti Bílině a Modré. Snad se zlepšíme i herně, protože výkon z Duchcova by příště stačit nemusel," varuje trenér Jaromír Kala.

Duchcov - Hrobce 0:4

•Branky: Brandejs 2, Mikas 2, ŽK 2:3, ČK Meisner (D.), poločas 0:2, r. Lesňák, 60.
•Hrobce: Kysela - Hendrich (55. Štorc), Polák, Matoušek, Hála - Kejval, A. Kühn, Tomášek (57. J. Slavíček) - Kala, Mikas, Brandejs.