Štětí po dvou nevyužitých šancích inkasovalo poprvé už v deváté minutě, kdy laxní dohrání potrestal Skurský. Když se pak prosadil i Knorr, bylo „zaděláno" na velké překvapení.

Jenže hosté jakoby se zalekli vedení, darovali soupeři srovnání po dvou vlastních gólech. A protože se do poločasu trefil ještě Stejskal, šli do kabin veselejší domácí. Ti pak dlouho tlačili, aby odpor Duchcova zlomili až čtvrtým gólem.

„Povinné tři body zůstaly doma, i když po půlhodině hry to s námi dobře nevypadlo. Naštěstí jsme ale zápas mezi 36. až 44. minutou otočili. Druhý poločas už byl podle našich představ a využít aspoň některé z dalších gólovek, tak mohlo být skóre ještě vyšší. Na hře hostů bylo vidět, že prochází herní krizí," všiml si sekretář domácích Milan Plíšek.

Štětí - Duchcov 7:2

•Branky: Stejskal, Slanička, Mencl, Tichý, Kucler, vlastní 2 Skurský, Knorr, ŽK 1:3, poločas 3:2, r. Trojan, 150.
•Štětí: Michovský - Ransdorf (32. Poráč), Hrdý, Šimral, Mencl - Kucler, Malák (69. Šmidrkal), Slanička, Stejskal (79. Jan Grepl) - Belák (79. Marek), Tichý.