Do utkání vstoupili lépe Pražané, kteří si vypracovali dvoubrankový náskok. Sailer sice snížil, ale vzápětí vedl Olympik díky Meszárošovi znovu o dva góly. První třetina však skončila smírně.

Týmy se pak až do konce střetnutí přetahovaly o vítězství. Šťastnější byl nakonec Olympik, který poprvé v letošním ročníku vyhrál a ztrácí na Roudnici bod.

Už v sobotu 3. ledna hraje Roudnice doma se třetí Lomnicí nad Popelkou.

Olympik Praha - Roudnice 8:6

Branky a nahrávky: 1. Meszároš (Kovář), 5. Chlíbek (Čáp), 10. Meszároš (Urbánek, Chlíbek), 26. Urbánek (Čáp), 31. Kovář (Kopejtko), 38. Krpata (Urbánek), 41. Urbánek (Chlíbek, Schlixbier), 53. Urbánek (Krpata) 9. Sailer (Pokorný), 17. Pokorný, 20. Pokorný (Sailer), 21. Sailer, 26. Nenadál (Beránek), 47. Kuchař (Pavlata, Kopecký). Vyloučení: 5:2. Třetiny: 3:3, 3:2, 2:1. Diváci: 56.

HC Roudnice n. L.: Kolařík (Folk) - Kopecký, Vacek, Martinec, Pokorný, Kuchař, Beránek, Tintěra, Pavlata, Dobiáš, Purma, Kapoun, Nenadál, Novák, Sailer, Šatra.