Už v 54. vteřině zafungovala spolupráce Bláhové s Feixovou a hostující tým vedl, ale ještě v první třetině domácí hráčky zápas otočily.

„Možná jsme měli více střel  v poslední třetině, jinak byl Beroun lepší. Má ve svém středu pět reprezentantek do 18 let, jednu z kategorie dospělých. Na to ještě nemáme, není ostudou prohrát u nich 6:2," poznamenal trenér Roudnice Tomáš Dudek.

Beroun - Roudnice 6:2

Branky a asistence: 10. Topolská (Kadeřábková), 14. Kadeřábková (Bucifalová, Dýcková), 15. Topolská (Kadeřábková), 27. Bucifalová (Cornová), 33. Bucifalová (Dýcková), 47. Dýcková (Bucifalová) – 1. Feixová (Bláhová), 53. Feixová. Vyloučení: 9:5. Třetiny: 3:1, 2:0, 1:1. Rozhodčí: Kučera –  Řešátko, Větrovský.

Roudnice: Bartušková – Richtrová, Kolářová, Černá, Pejšová, Bednářová, Horáková, Bláhová, Beznosková, Simiková, Feixová.