Přitom vedli už od druhé minuty, kdy se poprvé v utkání prosadil Pavlata. Hosté srovnali, ale ještě do konce třetiny Roudnice znovu skórovala. A když přidala v 26. minutě třetí gól, vypadalo to nadějně. Jenže Pražané na konci druhé a začátku třetí části otočili zápas. V polovině poslední třetiny domácí srovnali krok, jenže jejich naděje na bodový zisk utnul Hervert.

V dalším kole se Roudnice představí v Lounech.

Roudnice - Žižkov 4:5 (2:1, 1:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 2. Pavlata (Purma), 19. Purma (Pavlata, Drábek), 26. Pavlata (Purma), 49. Pavlata (Vacek) - 18. Kašpar (Prygl), 37. Vondřejc (Kašpar), 40. Rosenberg (Kašpar), 42. Bíza, 53. Hervert (Bíza). Vyloučení: 6:8, navíc Bíza (Ž) 10, využití: 0:1, r. Volf Fiala, Suchánek.

Roudnice: Folk - Kopecký, Richter, Vacek, Martinec, Pokorný, Kuchař, Beránek, Tintěra, Pavlata, Landsdorf, Purma, Nenadál, Drábek.

10. Olympik Praha 1 1 16 69:160 3

Výsledky 18. kola: Roudnice - Žižkov 4:5, Lomnice n. P. - Hvězda Praha 3:3, Letňany  - Kobra Praha B 6:1, Bohemians Praha  - Olympik Praha 7:3, Louny - Zbraslav 2:4.