Proti Litvínovu začaly doma dobře, v sedmé minutě skórovala Bednářová. Hostující tým si ale připravil hned dvě gólové odpovědi. Srovnání pak zařídila ještě v první třetině Pejšová. V prostřední části se potřetí v duelu prosadila litvínovská N. Horáková.

Vedení sebrala hostujícímu celku jen o jedenáct vteřin později G. Horáková. V poslední třetině už branka nepadla, bod navíc přinesly domácím hokejistkám nájezdy.

V dalším kole hraje Roudnice opět v domácím prostředí, v neděli 26. října hostí od 16 hodin Pardubice.

Roudnice - Livínov 4:3 sn

Branky a asistence: 7. Bednářová, 16. Pejšová (Bednářová, Černá), 35. G. Horáková, 60. Kolářová – 13. N. Horáková (Bezoldová), 15. N. Horáková (Beránková, Pátková), 35. N. Horáková (Kunstová). Vyloučení: 8:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Třetiny: 2:2, 1:1, 0:0 – 1:0.
Roudnice: Bartůšková – Richtrová, Kolářová, Bergerová, Neissová, Černá – Pejšová, Bednářová, Horáková, Bláhová, Beznosková, Simiková.