Roudnice – Lukavec 2:4 (1:3)
Branky: Jansa 2 – Udatný 2 Umar 2.

V osmé minutě si do uličky naběhl Kotrba a jeho centr z pravé strany jemně tečoval Jansa – 1:0. Jenže hosté ještě do poločasu zápas otočili, když využili okének v roudnické obraně. Dvakrát skóroval Umar, jednou se prosadil Udatný. Do druhého poločasu vstoupili Roudničtí s chutí se zápasem něco udělat. Hned v úvodu pálil ve vyložené šanci Gaube mimo a po akci Šinfelta s Jansou se ten druhý tak dlouho chystal zakončit, až z toho nic nebylo. Další možnost skórovat dostal na druhé straně Udatný v 51. minutě, kdy ho našel trestuhodně neobsazeného Šenfeldr. Nejlepší střelec hostujícího týmu ale pro tentokrát hlavou minul.

Po trestňáku Šinfelta, který vyrazil Brožík, se domácí dočkali snížení v 58. minutě. Gaube našel Jansu, který střelou k tyči zaznamenal druhý gól. Tlak domácích  ustával a definitivně ho utnul Udatný. Ten naběhl z levé strany do vápna a prostřelil Lilka počtvrté. Roudničtí se pokoušeli ještě duel zdramatizovat, ovšem do zakončení se nedostávali. To hosté mohli přidat další branky po brejcích, Umar ani Udatný už však neskórovali.

Roudnice: Lilko – Kotrba, Körmendy, Weber (38. Hrdlička), Klouček – Meduna (72. Čížek), Vaněk, Srp, Šinfelt (76. Chládek) – Jansa, Gaube.
Lukavec: Brožík – Zabák, Lutka, Hamza, Quaiser – Hladík (74. Mišáni), Šenfeldr (82. D. Blížil), Orem, Štěpán (79. L. Blížil) – Udatný (87. Šafr), Umar (89. Vacek).

Libochovice – Rovné 3:7 (2:3)
Branky: M. Hudik, Musil, Košťál – Rejman 4, Polák, Konečný, M. Kouba.

Hosté se opírali o výkon Rejmana, který sám zaznamenal čtyři branky.

Libochovice: Kratochvíl – Jopa, Štros, Chlouba, Zůna – M. Hudik, Košťál, Polák, Hoření – Musil, Pazdera (Řezníček, Došek).
Rovné: Vorasický – Týle, Vilánek, Cuchý, Konečný – Komárek, Polák, Kouba, Šámal – Drobný,  Rejman (M. Kouba).

Černiv – Bezděkov 3:4 pen. (0:2)

Branky: Mi. Prágl, T. Lédl, Perkner – Pištora 2, Andres.

„Po dvou herně nevydařených zápasech jsme konečně hráli fotbal, na který se dalo dívat. Soupeř hrozil jen ze standardek, po kterých padly dva ze tří gólů, jinak jsme hru kontrolovali. Bohužel jsme nedokázali udržet poločasové vedení 2:0 a dovolili soupeři po vlastních chybách vyrovnat," litoval Tomáš Martan z hostujícího SK.

Černiv: Chodura – Mir. Prágl, Tichý, P. Lédl – Bovška, T. Lédl, Perkner, Rohlíček, Vít – R. Lubas, Ma. Prágl (Vít, Česal).
Bezděkov: Balcar – Hendrich, Matoušek, Řezníček, Adelt – Krása, Vokálek, Skokan, Klepáč – Pištora, Andres (Čada, Čaněk).

Straškov – Louny B 1:0 (1:0)
Branka: Blažek z pen.

O výsledku rozhodl jediný gól, který z penalty zaznamenal po střetu Šimrala s gólmanem Blažek.  „Musím přiznat, že nevyhrál lepší, ale šťastnější tým. Louny hrály dobrý fotbal, dvacet minut nás nepustily ani za půlku. Několikrát nás podržel gólman, měli jsme i štěstí. Soupeř byl neustále v pohybu, kombinoval, ale šance neproměnil. Naštěstí pro nás," oddychl si předseda Sokola Petr Kloub.

Straškov: L. Kloub – Švec (Houdek), Cibulka, Lomaz (Mareš), Bartůněk – Pokorný, P. Kloub, Šimral, Pešek – Blažek, Kyncl (Turek).

Č. Kopisty – Hrob 5:0 (2:0)
Branky: Kunert 2, P. Podaný, Horák, Tůma.

„Tentokrát jsme podali koncentrovaný výkon směrem dozadu, hráli kolektivně a proměnili šance. Soupeř neměl žádnou vyloženou příležitost a my naopak byli produktivní oproti předešlým zápasům," byl spokojený domácí kouč Jiří Krejza.

Č. Kopisty: Kubíček – Bergl (60. Bobek), Plzák (75. V. Kutzler), Horák, Bursa – J. Krejza, Čámský, L. Podaný, Tůma – Kunert, P. Podaný.

Osek – Liběšice 0:4 (0:1)
Branky: Vlasák 2, Koryťák, Knop.

Hosty dostal do vedení po faulu na Vlasáka z penalty Knop. Krátce po změně stran zakončil únik Vlasák přesně a stejný hráč jen o chvíli později skóroval potřetí. Čtvrtý gól přidal v závěru Koryťák.

Liběšice: Pokorný – Blažíček – M. Toufar, Koráb, Janda – Petrus, Vlk, Mikina, Jelen – Vlasák, Knop (Koryťák, Forgač, Fischer, J. Toufar).

Libotenice – Lovosice B 2:1 (1:1)
Branky: Kučera, Veleba – Baborák.
Na první branku domácích hosté odpověděli po rohu Baboráka. V 70. minutě potrestaly Libotenice chybu v rozehrávce a po rychlé akci skórovaly. „Můžeme být spokojeni jen s výhrou. Po fotbalové stránce je to špatné, horší už to snad být nemůže. Naštěstí alespoň bojujeme a nějaké body občas uděláme. Projevuje se ale, že účast na trénincích je slabší. Teď na to není čas, ale v zimní pauze to budeme  řešit," tak trochu „zahrozil" libotenický kouč Václav Mareš. „Góly soupeře padly po celkem pěkných akcích, ale byl to podle mě spíš plichtový zápas," poznamenal trenér lovosické rezervy Pavel Doležal.

Libotenice: Malý – Hála, Krch, Ort, T. Vecko (66. Vaněk) – Bělík (56. Schmid), Mühfait, Knapík, M. Vecko (46. Podrábský) – Veleba, Kučera.
Lovosice B: Marek Šafránek – Mart. Šafránek, Kočina, L. Hrdý, T. Hrdý – P. Hruza, Krpeš, Podrazil, Baborák – Espinosa, S. Hruza.