OKRESNÍ PŘEBOR
1. kolo: 26. 8. od 17:30: Malé Žernoseky – Štětí, Tigo 1996 – Bohušovice, České Kopisty – Žitenice, Střížovice – Litoměřice.
2. kolo: 2. 9. od 17:30: Štětí – Pokratice, Žitenice – Střížovice, Bohušovice – České Kopisty, Malé Žernoseky – Tigo 1996.
3. kolo: 9. 9. od 17:30: Tigo 1996 – Štětí, České Kopisty – Malé Žernoseky, Střížovice – Bohušovice, Pokratice – Litoměřice.
4. kolo: 16. 9. od 17:30: Štětí – Litoměřice, Žitenice – Pokratice, Malé Žernoseky – Střížovice, Tigo 1996 – České Kopisty.
5. kolo: 23. 9. od 17: České Kopisty – Štětí, Střížovice – Tigo 1996, Pokratice – Bohušovice, Litoměřice – Žitenice.
6. kolo: 30. 9. od 17: Štětí – Žitenice, Bohušovice – Litoměřice, Malé Žernoseky – Pokratice, České Kopisty – Střížovice.
7. kolo: 7. 10. od 17: Střížovice – Štětí, Pokratice – Tigo 1996, Litoměřice – Malé Žernoseky, Žitenice – Bohušovice.
8. kolo: 14. 10. od 17: Štětí – Bohušovice, Malé Žernoseky – Žitenice, Tigo 1996 – Litoměřice, Č. Kopisty – Pokratice.
9. kolo: 21. 10. od 16:30: Pokratice – Střížovice, Litoměřice – Č. Kopisty, Žitenice – Tigo 1996, Bohušovice – Malé Žernoseky.

OKRESNÍ SOUTĚŽ SK. A
1. kolo: 26. 8.: Velké Žernoseky – Čížkovice, Lovečkovice – Milešov, RM Lovosice – Brozany, Sulejovice – Třebívlice, Lovosice – Prackovice.
2. kolo: 2. 9.: Milešov – Čížkovice, Brozany – Velké Žernoseky, Třebívlice – RM Lovosice, Prackovice – Sulejovice, Lovečkovice – Lovosice.
3. kolo: 9. 9.: Lovosice – Milešov, Sulejovice – Lovečkovice, RM Lovosice – Prackovice, Velké Žernoseky – Třebívlice, Čížkovice – Brozany.
4. kolo: 16. 9.: Milešov – Brozany, Třebívlice – Čížkovice, Prackovice – Velké Žernoseky, Lovečkovice – RM Lovosice, Lovosice – Sulejovice.
5. kolo: 23. 9.: Sulejovice – Milešov, RM Lovosice – Lovosice, Velké Žernoseky – Lovečkovice, Čížkovice – Prackovice, Brozany – Třebívlice.
6. kolo: 30. 9.: Milešov – Třebívlice, Prackovice – Brozany, Lovečkovice – Čížkovice, Lovosice – Velké Žernoseky, Sulejovice – RM Lovosice.
7. kolo: 7. 10.: RM Lovosice – Milešov, Velké Žernoseky – Sulejovice, Čížkovice – Lovosice, Brozany – Lovečkovice, Třebívlice – Prackovice.
8. kolo: 14. 10.: Milešov – Prackovice, Lovečkovice – Třebívlice, Lovosice – Brozany, Sulejovice – Čížkovice, RM Lovosice – Velké Žernoseky.
9. kolo: 21. 10.: Velké Žernoseky – Milešov, Čížkovice – RM Lovosice, Brozany – Sulejovice, Třebívlice – Lovosice, Prackovice – Lovečkovice.

OKRESNÍ SOUTĚŽ SK. B
1. kolo: 26. 8.: Černiv – Mšené lázně, Podlusky – Hoštka, Vražkov – Káčko Roudnice, Kleneč – Libotenice.
2. kolo: 2. 9.: Mšené lázně – Libotenice, Káčko Roudnice – Kleneč, Hoštka – Libochovice, Černiv – Podlusky.
3. kolo: 9. 9.: Podlusky – Mšené lázně, Libochovice – Černiv, Vražkov – Hoštka, Libotenice – Káčko Roudnice.
4. kolo: 16. 9.: Mšené lázně – Káčko Roudnice, Hoštka – Kleneč, Černiv – Vražkov, Podlusky – Libochovice.
5. kolo: 23. 9.: Libochovice – Mšené lázně, Vražkov – Podlusky, Kleneč – Černiv, Libotenice – Hoštka.
6. kolo: 30. 9.: Hoštka – Káčko Roudnice, Černiv – Libotenice, Podlusky – Kleneč, Libochovice – Vražkov.
7. kolo: 7. 10.: Vražkov – Mšené lázně, Kleneč – Libochovice, Libotenice – Podlusky, Káčko Roudnice – Černiv.
8. kolo: 14. 10.: Mšené lázně – Hoštka, Podlusky – Káčko Roudnice, Libochovice – Libotenice, Vražkov – Kleneč.
9. kolo: 21. 10.: Kleneč – Mšené lázně, Libotenice – Vražkov, Káčko Roudnice – Libochovice, Hoštka – Černiv.