Hostující tým, který je až na 16. příčce tabulky, nepůsobil v Kobylisích odevzdaným dojmem. Šance si vytvářel. Ve 38. minutě si Hrdlička narazil míč s Brandejsem, ale z vápna vypálil slabě jen do náruče Víška. Admira odpověděla standardkou a nebezpečnou hlavičkou Mošny, která naštěstí pro hosty mířila mimo tyče. V 56. minutě dostal Roudnici do vedení z přímého kopu Hrdlička. Po něm se do dobré příležitosti dostal i Brandejs, ztroskotal ale na Víškovi. Ten pak zlikvidoval i pokusy M. a T. Kučery.

Domácí se do výraznějšího tlaku nedostali, ale přesto se dočkali vyrovnání. V poslední minutě byl v malém vápně odpískán nedovolený zákrok Pokornému, který musel předčasně do šaten. Nařízený pokutový kop pak proměnil Petr.

„Pokud inkasujete takhle pozdě vyrovnávací gól, je to samozřejmě vždycky hodně mrzuté. Náš gólman sice tvrdil, že to na penaltu nebylo, ale sudí ji pískl, takže je to jedno. Předtím tam ale prošel míč za obranu, když jsme prohráli osobní souboj. To byla chyba. Stejně jako to, že jsme měli dobré šance na to, abychom rozhodli dřív. Bohužel, když se nedaří, tak se holt nedaří. Asi si to musíme vypít do dna," povzdychl si po duelu zklamaný asistent SK Roudnice Karel Zuna.

Admira Praha - SK Roudnice nad Labem 1:1

Branky: 90.+2. Petr z pen. - 56. Hrdlička. ŽK 37. Vosický, 57. Martinic, 62. Víšek, 78. Mošna - 32. Svátek, 36. Hrdlička, 43. Petrášek, 66. Šimkovský, ČK 90. Pokorný (Rce), poločas 0:0, r. Průcha, 217.

Admira: Víšek - Mamurov, Martinic, Kokoška (87. Petr), Mošna, Vosický, Kurek, Majer, Brůžek, Zahálka, Birma (83. Jakl).

Roudnice: Pokorný - Chalupa, Petrášek, Kratochvíl, T. Kučera - Šimkovský (90. Bojčuk), M. Kučera, Schön, Brandejs (81. Holas) - Hrdlička (74. M. Leibl) Svátek (88. Tichý).