Do dohrávaného duelu hosté nemohli vstoupit horším způsobem. Už v šesté minutě totiž poprvé inkasovali, když první ze svých celkových tří branek zaznamenal Tomáš Holubička. Dvakrát se prosadil i nejlepší střelec soutěže Pavel Sedláček, který v první polovině sezóny zaznamenal osmnáct přesných tref.

„Úvodní gól sice padl podle našeho názoru z ofsajdu, to ale nic nerozhodlo. Až když jsme dostali druhou branku, bylo asi hotovo. Ta umělka našemu výkonu také moc nepřidala. Někdy takové zápasy zkrátka odehrajete, mančaftu se v nich nevede nic," zůstal nad věcí vedoucí hostujícího týmu Tomáš Martan.

Oldřichov - Bezděkov 6:0

•Branky: 6., 49. a 52 Holubička, 26. a 56. Sedláček, 80. Rosocha, ŽK 0:2, poločas 2:0, r. Teska, 20.
•Bezděkov: Balcar Řezníček, Matoušek, Čaněk, Buk Hendrich (65. Strýhal), Job, Pištora, Andres Jirásek, Vodrážka (53. Čížek).