Favorit byl před duelem devátého kola krajského přeboru jasný. Zatímco domácí atakují čelo, klub z Děčínska je na druhém pólu tabulky. Po bezbrankovém prvním poločase se po standardce Stejskala zapsal jako první do listiny střelců Slanička.

V 67. minutě přidal pojistku stejný hráč a při třetím gólu se změnil v asistenta. Jeho střelu totiž gólman Jiskry vyrazil, ale střídající Grepl už byl přesný – 3:0. V dalším kole hostí Štětí tým Neštěmic.

„Že to nebude lehké střetnutí, to se jen potvrdilo. Zvlášť v prvním poločase jsme nehráli vůbec dobře a najít recept na hru soupeře se nám nedařilo. Vyšel nám však vstup do druhého poločasu a branka na 1:0 byla obratem v celém utkání. Pak už jsme hru kontrolovali, přidali jsme ještě dvě branky a soupeř sílu na zdramatizování dění na hřišti už nenašel," okomentoval duel na klubových stránkách sekretář vítězného celku Milan Plíšek.

Štětí - Modrá 3:0

•Branky: Slanička 2, Grepl, ŽK 2:3, poločas 0:0, r. Zubr, 100.
•Štětí: Kloub – Tichý, Ransdorf, Šimral, Čámský – Kucler, Slanička (84. Poráč), Hrdý, Stejskal – Belák (74. Jan Grepl), Malák (78. Marek).