Okresní přebor
1. kolo: 22. 8.: Tigo 1996 – Bohušovice, Litoměřice – Pokratice, Terezín – Žitenice, České Kopisty – Brozany.
2. kolo: 29. 8.: Vražkov    – Brozany, Žitenice – Č. Kopisty, Litoměřice – Terezín, Bohušovice – Pokratice.
3. kolo: 5. 9.: Tigo – Vražkov, Terezín – Bohušovice, Č. Kopisty –    Litoměřice, Brozany – Žitenice.
4. kolo: 12. 9.: Vražkov – Žitenice, Litoměřice – Brozany, Bohušovice – Č. Kopisty, Tigo – Pokratice.
5. kolo: 19. 9.: Vražkov – Pokratice, Terezín – Tigo, Brozany – Bohušovice, Žitenice – Litoměřice.
6. kolo: 26. 9.: Vražkov – Litoměřice, Bohušovice – Žitenice, Tigo – Č. Kopisty, Terezín – Pokratice.
7. kolo:  3. 10.: Terezín – Vražkov, Č. Kopisty – Pokratice, Brozany – Tigo, Litoměřice – Bohušovice.
8. kolo: 10. 10.: Vražkov – Bohušovice, Tigo – Žitenice, Brozany – Pokratice, Terezín – Č. Kopisty.
9. kolo: 17. 10.: Č. Kopisty – Vražkov, Brozany – Terezín, Žitenice – Pokratice, Litoměřice – Tigo.
Žitenice a Tigo hrají domácí zápasy v Žitenicích, Brozany v Brňanech, Pokratice odehrají podzim u soupeřů.

Okresní soutěž sk. A
1. kolo: Čížkovice – Prackovice, Lovosice RM – M. Žernoseky, Lovečkovice – Třebívlice, Milešov – Lovosice, V. Žernoseky – Sulejovice.
2. kolo: Prackovice – Sulejovice, Lovosice – V. Žernoseky, Třebívlice – Milešov, M. Žernoseky – Lovečkovice, Čížkovice – Lovosice RM.
3. kolo: Lovosice RM – Prackovice, Lovečkovice – Čížkovice, Milešov – M. Žernoseky, V. Žernoseky – Třebívlice, Sulejovice – Lovosice.
4. kolo: Prackovice – Lovosice, Třebívlice – Sulejovice, M. Žernoseky – V. Žernoseky, Čížkovice – Milešov, Lovosice RM – Lovečkovice.
5. kolo: Lovečkovice – Prackovice, Milešov – Lovosice RM, V. Žernoseky – Čížkovice, Sulejovice – M. Žernoseky, Lovosice – Třebívlice.
6. kolo: Prackovice – Třebívlice, M. Žernoseky – Lovosice, Čížkovice – Sulejovice, Lovosice RM – V. Žernoseky, Lovečkovice – Milešov.
7. kolo: Milešov – Prackovice, V. Žernoseky – Lovečkovice, Sulejovice – Lovosice RM, Lovosice – Čížkovice, Třebívlice – M. Žernoseky.
8. kolo: Prackovice – M. Žernoseky, Čížkovice – Třebívlice, Lovosice RM – Lovosice, Lovečkovice – Sulejovice, Milešov – V. Žernoseky.
9. kolo: V. Žernoseky – Prackovice, Sulejovice – Milešov, Lovosice – Lovečkovice, Třebívlice – Lovosice RM, M. Žernoseky – Čížkovice.
Lovosice RM hrají domácí zápasy v Lukavci (popř. UMT).

Okresní soutěž sk. B
1. kolo: Černiv – Mšené-lázně, Podlusky – Střížovice, Libochovice – Hoštka, H. Beřkovice – Roudnice K, Kleneč – Štětí.
2. kolo: Mšené-lázně – Štětí, Roudnice K – Kleneč, Hoštka – H. Beřkovice, Podlusky – Libochovice, Černiv – Střížovice.
3. kolo: Střížovice – Mšené-lázně, Libochovice – Černiv, H. Beřkovice – Podlusky, Kleneč – Hoštka, Štětí – Roudnice K.
4. kolo: Mšené-lázně – Roudnice K, Hoštka – Štětí, Podlusky – Kleneč, Černiv – H. Beřkovice, Střížovice – Libochovice.
5. kolo: Libochovice – Mšené-lázně, H. Beřkovice – Střížovice, Kleneč – Černiv, Štětí – Podlusky, Roudnice K – Hoštka.
6. kolo: Mšené-lázně – Hoštka, Dynamo Podlusky – Roudnice K, Černiv – Štětí, Střížovice – Kleneč, Libochovice – Horní Beřkovice.
7. kolo: H. Beřkovice – Mšené-lázně, Kleneč – Libochovice, Štětí – Střížovice, Roudnice K – Černiv, Hoštka – Podlusky.
8. kolo: Mšené-lázně – Podlusky, Černiv – Hoštka, Střížovice – Roudnice K, Libochovice – Štětí, H. Beřkovice – Kleneč.
9. kolo: Kleneč – Mšené-lázně, Štětí – H. Beřkovice, Roudnice K – Libochovice, Hoštka – Střížovice, Podlusky – Černiv.
Podzimní první čtyři zápasy se hrají od 17.30, další od 17, poslední 17. 10 od 16.30.