Na těchto stránkách najdete archivní články
Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

Hrobce – Poslední podzimní duel krajského přeboru fotbalisté vedoucího SK Hrobce zvládli, na domácí umělce porazili Neštěmice 4:2.

29.11.2016

Hrobce - NeštěmiceFoto: Deník/Ladislav Pokorný

Zatímco kouč poražených svěřence za výkon chválil, jeho protějšek spokojený nebyl. „Byl to jeden z našich nejhorších zápasů v sezoně. I proti Litvínovu, ač jsme prohráli, jsme podali lepší výkon," poznamenal hrobecký lodivod Jaromír Kala, který dále vysvětloval: „.Trochu se asi dalo čekat, že to nebude ono. V týdnu jsme tréninku moc nedali, navíc tam mohlo být i uspokojení z toho, že stejně budeme první."

S lídrem sehráli hráči Českého lva solidní partii. „Chtěli jsme si přivézt alespoň bod, mělo to kvalitu i úroveň. Hrobce jsou v současnosti zkušenějším celkem, který je kompaktní a právem patří na čelo," prohlásil na adresu soupeře neštěmický kouč Martin Beránek.

Utkání nabralo rychlý spád, ve třetí minutě se prosadil kanonýr Neštěmic Krok. „Střídaly se pasáže, ve kterých jeden tým přehrával ten druhý, i tím to bylo zajímavé," popisoval dění na trávníku Beránek.

V desáté minutě zahráli domácí rohový kop, po kterém hlavou vyrovnal Neuman. „Hned minutu na to šel Krok sám na brankáře, ale akci nezakončil přesně," pokračoval v hodnocení Beránek.

Ve 26. min. nadzvedl mandle neštěmickým hráčům a realizačnímu týmu rozhodčí. „Pokutový kop si vymyslel, museli jsme hráče srovnat, protože těch emocí bylo hodně. Celkově nám přišlo, že nás pan rozhodčí nenechal hrát, kouskovala se hra. Po utkání měli tři naši hráči tržné rány," postěžoval si kouč Neštěmic.

A. Kühn nabízenou příležitostí nepohrdl, pokutový kop proměnil a poslal svůj tým do vedení. To platilo do 34. minuty, kdy se znovu trefil Krok.

Druhý poločas vyšel lépe lídrovi přeboru, až do 71. minuty vydržel remízový stav. „Pak domácí dobře vyřešili situaci a dostali se do vedení. My jsme hráli na tři obránce a šli jsme do rizika. Po akci, kdy na nás nebyl odpískaný faul přidali domácí čtvrtý gól," postěžoval si ještě jednou na výkon hlavního arbitra Beránek.

Něco s výsledkem udělat ještě mohl Stukheil, který se dostal do velmi slibného zakončení, které ale v gól nepřetavil. „Poslali jsme Soukupa dopředu, a málem se vyplatilo. Dobře to Stukheilovi sklepnul, ale gól z toho nebyl. Pak už si to domácí pohlídali,," uzavřel komentář Martin Beránek.

„Pomohlo nám střídání kolem 60. minuty, pak jsme nedělali takové hrůzostrašné chyby vzadu. Co se týká penalty, tak snad odpískal rozhodčí držení, i když takových zákroků je za zápas na obou stranách hodně. Popravdě, Neštěmice si tentokrát asi nějaké body zasloužily. Byli jsme šťastnější, ne lepší," přiznal Kala.

Hrobce – Neštěmice 4:2

●Branky: 10. Neuman, 26. A. Kühn z pk., 71. Polák, 83. J. Slavíček – 3. a 34. Krok, ŽK 2:2, poločas 2:2, r. Průša, 40.
●Hrobce: Sailer – Kejval, Matoušek (58. P. Slavíček), J. Kühn, Hála – Polák, A. Kühn, Fary (63. Tomášek) – J. Slavíček (89. Hendrich), Neuman (66. Mikas), Kala (89. Lukeš).

Autor: Ladislav Pokorný, Jiří Šlaj

29.11.2016 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 18 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: pracovní poměr na dobu neurčitou; ŘP skup. B,C; vyučení v oboru;, Nabízíme: pracovní oblečení; obuv; obědy. Pracoviště: Stavební huť slavonice, spol. s r.o., Nádražní, č.p. 298, 378 81 Slavonice. Informace: Petr Chadim, +420 777 038 493. Management - Objektový vedoucí ve zdravot. zař. 30 000 Kč Hledáme kolegu na pozici objektový vedoucí FM provozu ve zdravotnickém zařízení. Místo výkonu: Pardubice Výroba - Výroba Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 16 500 Kč Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci ZPRACOVATEL/KA MASA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Práce na 3 měsíce., Hlásit se e-mailem nebo předem telefonicky a osobně v pondělí a úterý v době od 8.00 do 14.00 hod.. Pracoviště: Proglo s.r.o.-002, Sousedská, č.p. 600, 460 01 Liberec 1. Informace: Iván Popovics, +420 776 042 233. Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 17 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Po měsíci možný přechod na pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Náplň práce: hrubé stavby, zdění a omítky, fasády zámecké dlažby, obkladačské a sádrokartonářské práce, rekonstrukce stávajících budov nebo stavby na klíč. Požadavky: vyučení v oboru, v případě základního vzdělání praxe a znalost stavebních materiálů, spolehlivost, přesnost, samostatnost, časová flexibilita, zručnost., , Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku nebo e-mailem. Pracoviště: Vít marek - č. těšín, Štefánikova, č.p. 6, 737 01 Český Těšín 1. Informace: Marek Vít, +420 774 826 040.

Utkání 6. kola první fotbalové ligy FK Jablonec - Sigma Olomouc. Martin Doležal (vpravo) z Jablonce a Václav Jemelka z Olomouce.
5

Jablonec odstřelil Olomouc a nadělil jí tři góly. O vítězství rozhodl Doležal

Fotbalisté Viktorie Plzeň rozstříleli Mladou Boleslav 6:1.
39

Fotbalisté Viktorie rozstříleli Mladou Boleslav. Zvítězili 6:1

Další teplický debakl. Slavia se na tři body na Stínadlech nenadřela

Strašidelnou bilanci posledních domácích zápasů Teplice nezlomily ani v sobotním utkání s pražskou Slavií. Prohrály 0:3, přičemž z posledních pěti domácích duelů čtyři prohrály, pokaždé minimálně o tři branky. Pražané se na tři body tentokrát příliš nenadřeli, vedení nabyli lehce už v první půli.

Heroické Sigmě tleskal celý stadion ve stoje. Zmáčkla Sevillu, padla o gól

/FOTOGALERIE/ Úžasný zážitek! Mexické vlny, hrdinské nasazení a závěrečný aplaus i přes porážku. Fanoušci ocenili skvělý výkon Sigmy.