V 11. minutě to bylo totiž po brankách Šimrala a Slaničky 0:2. Domácí sice z penalty snížili, ale ještě v první půli přidal třetí štětský gól Kucler. Po trefě Slaničky to bylo už 1:4. Junior se snažil, Příhonský vykřesal naději, ale poslední slovo měl Belák – 2:5.

„Zápas určily dvě rychlé branky našeho mužstva v úvodu a vyloučení hráče domácích už ve 29. minutě. Naše mužstvo bylo po celých 90 minut vždy o krok napřed. I když tam byly chvíle, kdy jsme herní aktivitu přenechali soupeři, tak jsme si pro důležité tři body došli.

Posunuli jsme se také po porážce Modlan a ztrátě Loun na druhé místo. Nyní nás čekají dva zápasy doma," poznamenal na klubových stránkách spokojený štětský sekretář Milan Plíšek.

Děčín - Štětí 2:5

Branky: Demčenko, Příhonský – Slanička 2, Šimral, Kucler, Belák, ŽK 3:7, ČK Šmalcl (Děčín), poločas 1:3, r. Suchánek, 120.
Štětí: Gabriel – Tůma, Šmidrkal, Šimral, Ransdorf – Kucler, Malák (65. Poráč), Slanička, Stejskal (86. Koráň) – Belák (87. Michovský), Tichý (87. Matuszewski).