Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

Hašek: Nejlepší výkon v přípravě

Roudnice nad Labem - Fotbalisté Roudnice porazili Bohemians Praha 2:1. Přečtěte si ohlasy po utkání.

24.2.2014

Ilustrační snímek.Foto: archiv Deníku

Zdeněk Hašek (trenér Roudnice): „Já jsem spokojený. Porazili jsme druholigový tým. Není to ale samozřejmě jen o výsledku, ale i o předvedeném výkonu. No a ten byl dnes asi nejlepší v přípravě, řadím ho i výš než ten v Příbrami. Kvalita i herní kázeň jde nahoru. Měli jsme velmi dobrý pohyb, i když samozřejmě nelze takhle presovat celých 90 minut. Dostáváme se do šancí, což je dobré. Pak už záleží na kvalitách jednotlivých fotbalistů, jak je dokážou řešit. První poločas měl podle příležitostí skončit 4:1 pro nás, bohužel to tak nebylo. Přesto jsme to zvládli.

Řekl bych, že jsme střídali do lepšího. V tom jsme měli oproti soupeři výhodu. U nás opouštěli hřiště třeba unavení hráči, kromě Mujagiče, který neplnil, co měl, a  nahrazovala jen zase kvalita. U hostů to tak podle mě nebylo. Po zápase jsme zredukovali kádr, rozloučili jsme se se dvěma hráči z pole, už v týdnu odešel gólman Pokorný. Do soutěže tedy půjdeme s brankářskou dvojici Pechatý – Brauneis."

Petr Pechatý (brankář Roudnice): „Máme dva týdny do mistráků, porazit druholigový mančaft je samozřejmě pro ten pocit výborné. Myslím ale, že rozhodnuto mohlo být mnohem dříve. V prvních patnácti, možná dvaceti minutách jsme měli tři tutovky. Poločas měl být 3:0 a hrálo by se jinak. Dostali jsme zbytečný gól a měli takové slabší období. Vypadalo to, že nám dojdou síly, ale ustáli jsme to. Křéča pak dal dva pěkné góly a otočili jsme zápas. Taková výhra potěší."

Autor: Ladislav Pokorný

24.2.2014 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

Patrizio Stronati na snímku z semifinále fotbalového poháru MOL Cup mezi FK Mladá Boleslav a SFC Opava v Mladé Boleslavi 26. dubna 2017.
15

Myslel jsem, že si ze mě střílí, říká reprezentační nováček o pozvánce

-

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.

Jablonec odstřelil Olomouc a nadělil jí tři góly. O vítězství rozhodl Doležal

V koncovce se dlouho trápili, ale nakonec dokázali nasázet góly a vybojovat tři body. Jablonečtí fotbalisté zásluhou Martina Doležala porazili Olomouc 3:0.

Fotbalisté Viktorie rozstříleli Mladou Boleslav. Zvítězili 6:1

Fotbalisté Viktorie Plzeň porazili po výborném výkonu v šestém ligovém kole Mladou Boleslav vysoko 6:1 a vrátili se do čela tabulky, kterou vedou o dva body před pražskou Slavií.

Další teplický debakl. Slavia se na tři body na Stínadlech nenadřela

Strašidelnou bilanci posledních domácích zápasů Teplice nezlomily ani v sobotním utkání s pražskou Slavií. Prohrály 0:3, přičemž z posledních pěti domácích duelů čtyři prohrály, pokaždé minimálně o tři branky. Pražané se na tři body tentokrát příliš nenadřeli, vedení nabyli lehce už v první půli.