Poprvé skórovali už ve třetí minutě, kdy se prosadil Marek Polák, na kterého jen o chvíli později navázal David Brandejs. Oba tito hráči hostujícího týmu zaznamenali hattrick, jednou překonal gólmana Junka také Vít Kala.

„První poločas jsme dnes hráli velmi dobře a stříleli jsme jeden gól za druhým. Ve druhém poločase ale převládlo v naší hře jisté uspokojení a výkon už pak nebyl tak kvalitní. Utkání se víceméně jen dohrávalo," poznamenal po sobotním utkání trenér vítězů Jaromír Kala.

Postoloprty – Hrobce 0:7

●Branky: 3., 18. a 84. Polák, 9., 13. a 29. Brandejs, 44. Kala, ŽK 4:2, poločas 0:6, r. Kuriljak, 100.
●Hrobce: Lukeš – Hendrich, Matoušek, J. Kühn (50. Mikas), Hála – Štorc, A. Kühn, Polák – J. Slavíček, Brandejs, V. Kala.