„Myslím, že jsme si dnes vyhrát zasloužili. Dali jsme pět branek, což je pěkné, ale byly tam na obou stranách mraky chyb. Zdálo se mi, že byli kluci až moc uvolnění. Chytili jsme začátek zápasu a dali gól. Pak to ale ze dvou standardek hosté otočili, jednou vlastenec, podruhé zase pěkný přímák. Naštěstí jsme do půle vyrovnali. Druhý poločas jsme soupeře přehrávali. Góly jsme dávali pěkné, třeba ten od P. Slavíčka byl nádherný. To byla branka roku. Ty tři body mají cenu zlata, i když to se uvidí až po soutěži. Ale musíme se v některých fázích zlepšit.

A ta červená karta na konci? Naprosto zbytečná. Kamil Hendrich sice říkal, že se šel bránit gólmana, ale takto se to dělat nesmí. To není zápas. Říkal jsem mu, že to měl naprášit rozhodčímu a červenou by dostal soupeř. Je to pro nás sedmá červená za půl sezony, to je děs. Něco podobného jsem nezažil," čílil se kouč domácích Marián Řízek.

Hrobce - Modrá 5:2

•Branky: P. Slavíček 2, J. Slavíček, Kala, Lukeš – Štěrba, vlastní, ŽK 3:3, ČK Hendrich (Hrobce), poločas 2:2, r. Meder, 50.
•Hrobce – Roudnice: Kysela – Hendrich, Polák, Bartůněk, P. Slavíček – J. Slavíček, Horký, Štorc, Sekera – Kala (85. Neuman), Brožík (80. Lukeš).