Hosté, kteří chtěli udržet vedoucí příčku A skupiny I. A třídy, inkasovali poprvé už ve druhé minutě po tečované střele Očipky. Stejný hráč pak přidal druhý gól a ve 20. minutě to bylo po hlavičce Záruby už o tři branky. Přitom i Hrobečtí měli řadu šancí, Janda však dlouho držel čisté konto. Navíc neměl zástupce regionu ani potřebné štěstí, důkazem toho byl i vlastní gól před poločasem. Hostující tým se prosadil až za stavu 5:0, kdy korigoval výsledek střídající Gaube.

„Dělali jsme hrubé chyby v defenzivě. I za stavu 3:0 to ale bylo stále hratelné. Domácí tým jsme přehrávali i v deseti, když se nechal zcela zbytečně vyloučit Bartůněk. Ale zápas jsme nezvládli celkově, mysleli jsme, že soupeře přehrajeme jen fotbalově. Šluknov nás ale ubojoval," přiznal středopolař poražených Karel Mikas.

V baráži o postup do KP čeká na Hrobce už ve středu Junior Děčín (od 17).

Šluknov - Hrobce 5:2

Branky: Očipka 3, Záruba, vlastní - Gaube 2, ŽK 1:3, ČK Bartůněk (Hro.), poločas 4:0, r. Materna, 260.
Hrobce-Roudnice: Kysela - P. Bartůněk, Hora, Bartůněk, Púčala - J. Slavíček, Mikas (82. Lukeš), Polák, Horký (46. Gaube) - Brožík (75. Meduna), Vokálek.