II. třída: Litoměřicko D – Předonín – hosté se nedostavili. Velké Žernoseky – Žitenice 4:6 (3:4), Beran 2, Procházka, Maděra – Banda 2, Divecký, Šimek, Januška, Hahn, ČK Mráz, Chvála, 80. Polepy – Roudnice 1:4 (0:2), Horáček – Púčala 2, Čada, vl., 80. Malé Žernoseky – Libotenice 1:2 (0:0), Durček – Ort, Červinka, 80. Podlusky – Radovesice 4:5 np (1:1), Sailer, Kautský, Vydra, Smagovič – Koskuba 2, Klimeš, Hora, 42. Dušníky – Straškov 4:0 (1:0), Gabriel 3, Horna, 80.

1. Žitenice 2 2 0 0 12:5 6
2. Libotenice 2 2 0 0 8:2 6
3. Roudnice 2 2 0 0 7:2 6
4. Třebenice 2 2 0 0 3:0 5
5. M. Žernoseky 2 1 0 1 5:4 3
6. Podlusky 2 1 0 1 7:7 3
7. Dušníky 2 1 0 1 5:6 3
8. Straškov 2 1 0 1 2:5 3
9. Radovesice 2 1 0 1 4:7 2
10. Předonín 1 0 0 1 3:3 1
11. Mšené lázně 2 0 0 2 2:4 1
12. Litoměřicko D 1 0 0 1 1:3 0
13. Polepy 2 0 0 2 2:6 0
14. V. Žernoseky 2 0 0 2 5:12 0


III. třída sk A: Travčice – Vchynice 2:1 (2:1), Šulc, Serbený – Jakubec, 50. Lukavec B – Křesín 0:5 (0:2), Brunclík 2, Figr 2, Hanousek, 50. Brňany – Ploskovice 10:0 (6:0), Bauer 3, Štekl 2, Mackovčin 2, Živec 2, Prošek, 80. Velemín – Sulejovice 4:1 (0:1), Kavina, Walter, Skalický, Doležal – Perkner, 45. Čížkovice – Černiv B 4:3 np (1:1), Streit, Bareš, Brda – Horák 2, Prágl, ČK Kostílek, 66. Lovečkovice – Milešov 1:5 (0:3), Šveňha – Chmelař 2, Hlaváček, Pazdera, Brabenec, 40. Libochovany – Třebívlice 1:2 (0:1), Kopecký – Bedecs, Rambousik, 50.

1. Křesín 2 2 0 0 9:1 6
2. Třebívlice 2 2 0 0 8:1 6
3. Milešov 2 2 0 0 8:2 6
4. Čížkovice 2 2 0 0 7:5 5
5. Brňany 2 1 0 1 11:4 3
6. Lukavec B 2 1 0 1 8:6 3
7. Vchynice 2 1 0 1 4:3 3
8. Travčice 2 1 0 1 3:4 3
9. Velemín 2 1 0 1 4:7 3
10. Ploskovice 2 1 0 1 5:10 3
11. Černiv B 2 0 0 2 4:11 1
12. Libochovany 2 0 0 2 2:5 0
13. Sulejovice 2 0 0 2 3:8 0
14. Lovečkovice 2 0 0 2 1:10 0


III. třída sk. B: Libínky – Lounky 1:7 (0:4), Urbánek – Ultsch 3, Rivola, Vejl, Novotný, Rada, 100. Rovné B – Budyně 4:1 (1:1), Brůža, Kratochvíl, Šíma, Pecha – Šolc, 100. Bechlín – Úštěk 2:1 (0:0), Macek 2 – Brzák, 56. Mnetěš – Hoštka 5:0 (3:0), Šindelář 2, Gipfl, Nebeský, Gipfl, 50. Židovice – Bříza 0:1 np, 45. Račice – Vědomice 1:0 np, 50. Kleneč – Dobříň 4:3 (1:1), Čížek 3, Žúbor – Kýček, Štros, Wolf, 60.

1. Mnetěš 2 2 0 0 9:0 6
2. Rovné B 2 2 0 0 7:1 6
3. Lounky 2 2 0 0 8:2 5
4. Kleneč 2 1 0 1 5:4 4
5. Dobříň 2 1 0 1 7:6 3
6. Budyně 2 1 0 1 6:5 3
7. Bechlín 2 1 0 1 3:6 3
8. Hoštka 2 1 0 1 3:6 3
9. Račice 1 1 0 0 0:0 2
10. Bříza 2 1 0 1 0:3 2
11. Židovice 2 0 0 2 2:4 1
12. Vědomice 2 0 0 2 0:4 1
13. Úštěk 1 0 0 1 1:2 0
14. Libínky 2 0 0 2 2:10 0


IV. třída sk. A: Terezín – Prackovice 8:1 (5:0), Kašák 2, Mikyska 2, T. Uličný 2, Srb, M. Uličný – Hamšík, 50. Bohušovice B – Křešice B 7:2 (4:0), Hadrbolec 4, Dráb 2, Martínek – Cibulka, Svátek, 40. Liběšice B – Býčkovice 1:7 (1:4), Pokorný – Andrle 3, Hervert 2, Bílek, Krasnický, 30. Pokratice – Medvědice 4:2 (0:2), Janda 4 – Hladík, Šírek, 30. Podsedice – Zahořany 2:1 np (0:0), Jíra – Stejskal, 20. Blíževedly – Úpohlavy 0:9 (0:6), Horký 3, Filous 2, M. Cíl 2, Pleticha, V. Cíl, 30.


IV. třída sk. B: Přestavlky – Střížovice 4:1 (2:0), Chládek, Král, Pilař, Horký – Hampl, 70. Ctiněves / Libkovice – Vrbice – Vetlá 1:3 (1:3), Pružina – Kocman, Hašek, Kluch, 25. Račiněves – FK Litoměřicko E 3:2 (2:0), Ledvina, Sedlák, Štosek – Verner, Galia, 56. Podbradec – Radouň 0:8 (0:2), Lisec 3, Uřidil, Marek, Guriš, Kubeš, Tuček, 30. Libochovice B – Sokol Mšené – lázně B 7:2 (0:1), Šturm 5, Musil 2 – Ouzký 2, 80. Vražkov – Kostomlaty 2:0 (1:0), Keltner, 20.

1. Radouň 2 2 0 0 17:0 6
2. Přestavlky 2 2 0 0 11:1 6
3. Vražkov 2 1 0 1 5:3 4
4. Libochovice B 1 1 0 0 7:2 3
5. Mšené lázně B 2 1 0 1 12:9 3
6. Kostomlaty 2 1 0 1 5:2 3
7. Vrbice-Vetlá 2 1 0 1 3:8 3
8. Račiněves 2 1 0 1 3:11 3
9. Budyně B 1 1 0 0 2:2 2
10. Litoměřicko E 2 1 0 1 5:6 2
11. Střížovice 2 0 0 2 3:6 1
12. Ctiněves/Libk 2 0 0 2 1:8 0
13. Podbradec 2 0 0 2 2:18 0