II. třída: Křesín – Žitenice 3:2 (2:1), Hranička, Brunclík, Hrib – Banda, Bartoš, 100. Radovesice – Litoměřice B 1:3 (1:1), Kučera – P. Hýř 2, M. Hýř, ČK Koranda (Ltm.), 100. Brňany – Třebenice 2:0 (0:0), Novotný, Pácl, 90. Dobříň – Předonín 2:5 (1:3), Pilař, Modrák – Hubený 3, Flodr, Červinka, 70. Čížkovice    – Velké Žernoseky 2:3 (1:2), Koždoň, Cíl – Maděra 2, Pollak, 50. Podlusky – Mšené – lázně 4:1 (1:1), Brůža 2, Bartůněk, Kautský – Ouzký, 80. Polepy – Budyně 3:2 pen. (1:1), Fibich, Kober – Čorič, Drátovník, 70.

1.    Litoměřice B    8    6    1    1    36: 8    19
2.    Brňany    7    5    1    1    26: 12    17
3.    Polepy    7    3    3    1    19: 16    14
4.    Mšené lázně    8    4    1    3    26: 22    13
5.    Předonín    7    4    1    2    22: 21    13
6.    Křesín    7    4    0    3    15: 17    12
7.    Velké Žernoseky    7    4    0    3    17: 25    12
8.    Podlusky    7    2    2    3    13: 14    10
9.    Radovesice    7    3    1    3    19: 23    10
10.    Budyně    7    2    2    3    12: 19    9
11.    Čížkovice    7    2    1    4    23: 22    7
12.    Dobříň    7    2    0    5    16: 31    6
13.    Třebenice    7    1    1    5    9: 15    5
14.    Žitenice    7    0    2    5    8: 16    3


III. třída sk. A: Třebušín – Libochovany 4:1 (2:1), Šmajsl, Štumpf, Kulich, Horčík – Starinský, 40. Sulejovice – Třebívlice 3:2 pen. (2:0), Mrvík, Lupínek – Přeučil, Sova, 100. Vchynice – Ploskovice 4:1 (2:0),  Kovařík 2, Kroupa, Stára – Lébl, 70. Prackovice – Milešov B 2:3 pen. (1:1), Hamšík, Poborský – Samseli, Brabenec, 40. Malé Žernoseky – České Kopisty B 5:1 (5:1), Liška 2, Puravec, Spěváček, Černý – Procházka, 80. Bohušovice – Velemín 8:0 (3:0), Mižič 2, Dalešický 2, Vagovič, Martínek, Brůža, Matuška, 80. Litoměřice C – Sokol Černiv B 3:1 (1:0),  Dvorský 2, Cerman – Udatný, 20.

1.    Malé Žernoseky    7    6    1    0    29: 9    19
2.    Bohušovice    7    6    0    1    30: 8    18
3.    Milešov B    7    5    1    1    26: 14    17
4.    Ploskovice    7    5    0    2    28: 17    15
5.    Litoměřice C    7    4    0    3    21: 10    12
6.    Vchynice    7    4    0    3    16: 21    12
7.    Třebívlice    6    3    1    2    17: 17    10
8.    Sulejovice    7    2    2    3    14: 23    10
9.    České Kopisty B    7    3    0    4    17: 19    9
10.    Třebušín    6    2    0    4    12: 22    6
11.    Velemín    7    1    1    5    12: 27    5
12.    Černiv B    6    1    0    5    11: 15    3
13.    Libochovany    7    0    2    5    3: 18    3
14.    Prackovice    6    0    2    4    8: 24    2

III. třída sk. B: Liběšice B – Dušníky 0:1 (0:1), Doležal, 70. Liběšice B – Úštěk 0:3 (0:2),  Křeček, Blažek, Böser, 60. Kleneč – Židovice 2:0 (0:0), Šindelář, Čížek, 50. Radouň – Dušníky 1:4 (0:2), Matoušek – Hubálek, Horna, Šíma, Hodík, 40. Lounky-Chodouny – Račice 2:0 (1:0), Jirásek, Rada, 100. Střížovice – Mnetěš 2:3 pen. (0:1), Goldberg, Loužecký – Brůna, Gipfl, 60. Vědomice – Bříza 4:0 (1:0), Vrba 2, Dlouhý 2, 42. Sokol Hoštka – Bechlín 2:3 (0:1), Jelínek, Slezák – Suchý 2, Točín, 50.

1.    Lounky    7    6    1    0    29: 5    20
2.    Dušníky    7    6    0    1    21: 5    18
3.    Bechlín    7    5    1    1    25: 16    16
4.    Úštěk    7    4    1    2    20: 13    14
5.    Kleneč    7    4    1    2    17: 17    13
6.    Bříza    7    4    0    3    30: 11    12
7.    Hoštka    7    3    1    3    18: 21    11
8.    Račice    7    3    1    3    13: 12    10
9.    Židovice    7    3    0    4    16: 15    9
10.    Mnetěš    7    1    2    4    17: 21    7
11.    Střížovice    8    2    1    5    16: 42    7
12.    Vědomice    7    2    0    5    14: 16    6
13.    Liběšice B    7    1    1    5    12: 27    4
14.    Radouň    8    1    0    7    10: 37    3


IV. třída sk. A: Lukavec B – Lovečkovice 5:0 (4:0), Blížil 3, Zajpt, Vacek, 60. Podsedice – Terezín 4:2 (1:0), 80. Zahořany – Křešice B 1:0 (0:0), Fabičovič, 300. Siřejovice-Jenčice – Libínky 0:3 (0:1), Libertin 2, Hlavatý, 30. Býčkovice – Pokratice B 1:10 (1:5), Krasnický – Bergmann 3, Patzenhauer 2, Suk 2, Písař 2, Prokůpek, 50.

1.    Úpohlavy    6    6    0    0    25: 5    18
2.    Pokratice B    6    5    1    0    41: 6    16
3.    Terezín    6    5    0    1    39: 7    15
4.    Libínky    7    4    1    2    27: 8    13
5.    Lukavec B    6    3    0    3    14: 17    9
6.    Lovečkovice    7    3    0    4    13: 28    9
7.    Zahořany    6    2    1    3    6: 12    8
8.    Býčkovice    6    2    1    3    7: 24    8
9.    Křešice B    7    1    1    5    17: 25    4
10.    Podsedice    7    1    0    6    8: 40    3
11.    Siřejovice-Jenčice    6    0    1    5    9: 34    1


IV. třída sk. B: Vrbice-Vetlá – Podřipan Rovné B 1:2 pen. (0:1), Kocman – Trč, 15. Kostomlaty – Sokol Mšené – lázně B 3:2 (1:0), Tajč 2, Hrzán – Hlaváček, Dvořák, 50. Ctiněves – FK Libochovice B 1:2 pen. (1:0), Herynk – Prokeš, 60. Budyně B – TJ Podbradec 7:1 (2:1),  Tregner 2, Krpeš 2, Šereš, Krpeš, Oliva – Šrámek, 50. AFK Přestavlky – Sokol Račiněves 3:1 (1:1),  Vlčák 2, Netuka – Tyle, ČK Tyle (Račiněves), 50. Předonín B – Vražkov 2:3 (2:1), Červinka 2 – Houdek, Řezáč, Rohan, 60.

1.    Vražkov    6    6    0    0    26: 7    18
2.    Libochovice B    7    4    2    1    21: 11    16
3.    Rovné B    7    4    1    2    22: 13    14
4.    Mšené lázně B    7    4    0    3    32: 22    12
5.    Budyně B    6    4    0    2    18: 11    12
6.    Kostomlaty    7    4    0    3    12: 15    12
7.    Předonín B    6    3    0    3    23: 17    9
8.    Přestavlky    5    3    0    2    14: 9    9
9.    Račiněves    7    2    1    4    13: 17    7
10.  Ctiněves    6    2    1    3    16: 21    7
11.  Vrbice-Vetlá    6    1    1    4    12: 21    4
12.  Straškov B    6    1    0    5    10: 28    3
13.  Podbradec    6     0     0     6   6: 33     0