II. třída: Dobříň – Podlusky 1:5 (1:1), Hosnedl – Woš 2, Pugr, Sailer, Podrábský, 80. Libochovice – Polepy 7:0 (2:0), Hoření 2, Meduna, Musil, Menhart, M. Hudik, O. Hudik, 110. Liběšice – Mšené-lázně 6:0 (2:0), T. Mikina 4, J. Mikina, 70. Lukavec – Štětí B 0:4 (0:2), Šimral 2, Malý, Pilař, 60. Úštěk – Budyně 2:3 pen. (2:1), Petrus, Musil – Krpeš, vl., 75. Předonín – Třebenice 2:0 (0:0), Hubený, Doležal, 70.

1.    Štětí B    19    15    1    3    77: 23    46
2.    Libochovice    18    12    3    3    61: 27    41
3.    Podlusky    19    10    3    6    45: 44    34
4.    Liběšice    18    10    2    6    47: 20    33
5.    Litoměřice B    18    9    2    7    47: 27    30
6.    Lukavec    18    8    2    8    45: 36    28
7.    Mšené lázně    19    8    2    9    43: 38    27
8.    Předonín    18    7    4    7    37: 42    27
9.    Dobříň    19    6    4    9    25: 45    25
10.    Budyně    19    5    6    8    30: 40    24
11.    Třebenice    18    6    3    9    30: 50    22
12.    Polepy    19    6    1    12    31: 59    19
13.    Úštěk    18    1    1    16    14: 81    4


III. třída sk. A: Lounky-Chodouny – Předonín B 4:1 (1:1), Ultsch 2, Novotný, Koloburda – Božík, 60. Bříza – Dušníky 0:1 (0:0), Horna, 50. Ploskovice – Vědomice 4:1 (2:0), Landa 3, Lébl – Štarman, 50. Bechlín – Radouň 12:0 (7:0), Urbánek 4, Suchý 4, Pěkný 2, Šmída 2, 40. Židovice – Hoštka 4:0 (3:0), Jirásek 2, Špiner, Nitsch, 50. Kleneč – Litoměřice C 2:7 (1:3), Žúbor, Novák – Hýř 4, Novák 2, Císař, 50. Rovné B – Radovesice 0:12 (0:4), Klimeš 3, Došek 2, Hřava 2, Kučera 2, Beránek 2, Mühlfait, 70.

1.    Litoměřice C    20    19    0    1    103: 24    57
2.    Radovesice    20    15    0    5    100: 41    45
3.    Lounky    20    12    1    7    53: 36    38
4.    Bříza    20    11    3    6    51: 40    37
5.    Židovice    20    11    1    8    49: 33    34
6.    Ploskovice    20    11    1    8    59: 45    34
7.    Předonín B    19    10    2    7    66: 44    33
8.    Dušníky    20    9    3    8    50: 37    32
9.    Bechlín    20    8    6    6    59: 43    31
10.    Radouň    20    6    1    13    22: 94    19
11.    Kleneč    20    4    3    13    46: 72    18
12.    Vědomice    20    4    2    14    26: 77    15
13.    Rovné B    19    2    3    14    26: 71    12
14.    Hoštka    20    3    2    15    32: 85    12


III. třída sk. B: Vchynice – Bohušovice 2:3 (2:0), Veselý, Tafat – Barcal 3, 60. Velké Žernoseky – Velemín 10:0 (1:0),  Záveský 4, Maděra 2, Beran, Lesche, Hanzlík, Novák, 60. Libochovany – Malé Žernoseky 4:3 pen. (2:1), Starinský 2, Valenta – Toncar, Durček, Spěváček, ČK Puravec (M. Ž.), 80. Prackovice – Brňany 1:2 (1:0), Poláček – Kunert, Zázvorka, 51. Třebívlice – Žitenice 0:2 (0:2), Proft, Janda, 80. Podsedice – Čížkovice 1:7 (0:3),  Semenec – Cíl 3, Horký 2, Zyka, Balango, 30. Milešov B – Křesín 5:0 (4:0), Hřebík 3, Neruda, Pazdera, 80.

1.    Brňany    20    14    1    5    62: 29    44
2.    Křesín    20    12    3    5    58: 35    41
3.    V. Žernoseky    20    11    3    6    60: 50    38
4.    Bohušovice    20    11    4    5    68: 27    37
5.    Čížkovice    20    11    3    6    61: 36    37
6.    Milešov B    20    7    6    7    52: 45    30
7.    Žitenice    20    9    2    9    52: 52    30
8.    Libochovany    19    5    7    7    35: 48    27
9.    Vchynice    20    7    4    9    41: 60    27
10.    M. Žernoseky    20    7    4    9    36: 38    26
11.    Podsedice    20    7    2    11    37: 72    25
12.    Třebívlice    20    6    3    11    43: 51    22
13.    Prackovice    20    6    0    14    41: 68    18
14.    Velemín    19    4    2    13    30: 65    15


IV. třída sk. A: Lovečkovice – Zahořany 5:2 (2:2), Šveňha 3, Svítek, Votýpka – Fabičovič, Ludvík, ČK Holeček, Stejskal (Z.), 40. Býčkovice – Třebušín 2:5 (0:3), Krasnický 2 – Štumpf 3, Bílek, Kulich, 70. Liběšice B – Sulejovice 1:5 (1:1), Paneš – Hernych 4, Přeučil, 60. Siřejovice-Jenčice – Lukavec B 3:2 pen. (2:0), Šírek, Kučera – Blížil 2, 60.Úpohlavy – Libínky 1:2 pen. (1:0), Filous – Černý, 60. Pokratice B – České Kopisty B 0:3 (0:2), Matička, Salač, Krejza, ČK  Jareš (Č. K.), 41. Podsedice B – Černiv B 1:6 (1:4),  Andrle – Hnilička 2, Hrdý, Udatný, Pavlata, Česal, 65.

1.    Třebušín    20    13    6    1    57: 30    48
2.    Č. Kopisty B    20    14    1    5    65: 36    44
3.    Zahořany    20    13    2    5    61: 32    43
4.    Liběšice B    20    11    3    6    65: 34    37
5.    Černiv B    20    11    1    8    63: 43    34
6.    Sulejovice    20    9    4    7    57: 44    33
7.    Lukavec B    20    8    4    8    53: 45    29
8.    Siřejovice    20    6    6    8    48: 55    27
9.    Úpohlavy    20    5    7    8    35: 36    26
10.    Pokratice B    20    7    4    9    53: 61    26
11.    Lovečkovice    20    8    1    11    42: 65    26
12.    Býčkovice    20    5    3    12    35: 71    19
13.    Libínky    20    5    2    13    20: 52    18
14.    Podsedice B    20    1    4    15    27: 77    10


IV. třída sk. B: Vrbice-Vetlá – Libkovice 10:0 (4:0), Pavelka 3, Šindela 2, Vávra 2, Březina, Kocman, Halaš, 20. Kostomlaty – Račiněves 1:2 (1:0), Fárka – Černý, Jirásek, 50. Straškov-Vodochody B – Vražkov 1:2 (1:1), Pešek – Řezáč, Neuman, 80. Račice – Mnetěš 3:2 (1:0),  Mazanec 2, Lisec – Šinfelt, Gipfl, 60. Ctiněves – Střížovice 1:3 (1:2), Kaulfers – Uřidil 2, Loužecký, 40. Podbradec – Přestavlky 1:3 (1:0), Holub – Rubeš, 60.

1.    Vražkov    19    12    5    2    75: 35    44
2.    Račice    18    13    2    3    65: 30    43
3.    Straškov B    18    13    1    4    67: 21    41
4.    Mnetěš    19    12    2    5    78: 38    39
5.    Račiněves    19    11    3    5    53: 31    39
6.    Budyně B    18    12    1    5    67: 32    37
7.    Střížovice    19    9    3    7    57: 41    30
8.    Vrbice-Vetlá    18    8    2    8    64: 40    26
9.    Přestavlky    19    6    3    10    51: 57    23
10.    Ctiněves    18    5    1    12    29: 40    16
11.    Kostomlaty    18    4    2    12    31: 59    15
12.    Podbradec    18    2    1    15    25: 85    7
13.    Libkovice    19    0    0    19    4:157    0