II. třída:

Roudnice – Polepy 0:3 (0:1), Vodička, Hoznédl, Grepl, 116. Travčice – M. Žernoseky 0:4 (0:1), Trnka, Spěváček, Puravec, Šváb, 60. Libotenice – Bohušovice 0:4 (0:1), Mižič, Matějka, Ortbauer, Gaube, 50. Dobříň – Budyně 0:1 (0:0), Šolc, 50. Podlusky – V. Žernoseky 3:2 np (2:1), Pilař 2 – Oncirk, Vocásek, 90. Radovesice – Třebenice 8:0 (3:0), Hora 4, Kučera 3, Horák, 150. Předonín – Brňany 3:2 (0:2), Tuček 2, Hubený – Prošek 2, 80. Mš. lázně – Dušníky 4:0 (0:0), Briksa, Tajč, Jarošík, Razák, 120.

1. Podlusky 19 13 0 6 49:26 39
2. Bohušovice 19 13 0 6 59:21 38
3. M. Žernoseky 19 12 0 7 41:27 38
4. Libotenice 19 13 0 6 51:34 37
5. Radovesice 19 12 0 7 75:42 36
6. V. Žernoseky 19 11 0 8 64:39 36
7. Mšené lázně 19 10 0 9 47:38 30
8. Třebenice 19 10 0 9 38:40 30
9. Předonín 19 10 0 9 34:59 29
10. Dušníky 19 9 0 10 40:32 28
11. Brňany 19 9 0 10 33:44 27
12. Budyně 19 9 0 10 30:44 26
13. SK Roudnice 19 8 0 11 30:51 22
14. Polepy 19 6 0 13 39:45 19
15. Dobříň 19 5 0 14 24:54 15
16. Travčice 19 2 0 17 15:73 6


III. třída sk. A:

Milešov – Prackovice 1:2 (1:1), Hladík – Veselý, Navrátil, 60. Křesín – Čížkovice 4:0 (2:0), Švestka, Rejlek, Šenfeldr, Fleischman, 50. České Kopisty B – Vchynice 3:2 (1:1), Tůma, Škeřík, Kutzler – Bajer, vl. 45. Libochovany – Sulejovice 3:2 np (0:2), Tovara, Novák – Přeučil, Hernych, 60. Velemín – Černiv B 3:1 (2:1), Rainer, Doležal, Walter – Česal, 60. Ploskovice – Terezín 2:0 (0:0), Vitásek, Vojtěch, 30. Pokratice B – Třebívlice 2:0 (0:0), Fišara 2, 25.

1. Pokratice B 16 12 0 4 58:24 37
2. Křesín 16 12 0 4 52:32 35
3. Č. Kopisty B 16 11 0 5 41:43 33
4. Milešov 16 11 0 5 52:29 31
5. Ploskovice 16 10 0 6 31:22 30
6. Sulejovice 16 7 0 9 48:41 25
7. Černiv B 16 9 0 7 45:41 24
8. Libochovany 16 8 0 8 34:31 23
9. Vchynice 16 7 0 9 29:42 21
10. Čížkovice 16 6 0 10 40:38 20
11. Velemín 16 7 0 9 34:38 20
12. Prackovice 16 5 0 11 34:52 16
13. Třebívlice 16 4 0 12 24:42 13
14. Terezín 16 3 0 13 28:75 8


III. třída sk. B:

Mnetěš – Bříza 3:1 (1:0), Nebeský, Gipfl, Starý – Tesař, 140. Litoměřice C – Račice 1:2 np (0:1), Bartoš – Hlaváček, 35. Vražkov – Žitenice 0:3 (0:1), Mráz, Banda, Divecký, 60. Vědomice – Bechlín 4:1 (1:0), Chládek 2, Štulc, Vágner – Podstavec, 100. Židovice – Úštěk 4:2 (1:2), Meduna 3, Kapoun – Šplíchal, Blažek, 50. Kleneč – Hoštka 2:3 (2:0), Šimočko, Žúbor – Gábor, Šimáček, Gernat, 74. Liběšice B – Lounky 1:4 (0:2), Toufar – Rada, Vajgl, Jirásek, Vejl, 40.

1. Žitenice 16 14 0 2 72:23 43
2. Litoměřice C 16 13 0 3 66:23 38
3. Bechlín 16 11 0 5 48:30 34
4. Lounky 16 10 0 6 54:46 32
5. Mnetěš 16 10 0 6 38:26 28
6. Bříza 16 9 0 7 53:35 26
7. Vědomice 16 9 0 7 52:40 26
8. Židovice 16 8 0 8 38:39 25
9. Úštěk 16 7 0 9 51:44 19
10. Vražkov 16 6 0 10 29:50 19
11. Račice 16 5 0 11 23:36 15
12. Kleneč 16 4 0 12 39:51 13
13. Liběšice B 16 4 0 12 29:65 11
14. Hoštka 16 2 0 14 21:105 7


IV. třída sk. A:

Křešice B – Siřejovice – Jenčice 3:4 (3:1), Svátek 3 – Šírek 2, Veselý, Král, 40. Lukavec B – Blíževedly 1:0 (1:0), Šafr, 65. Libochovice B – Úpohlavy 0:2 (0:1), Filous, Cíl, 40. Bohušovice B – Býčkovice 5:0 (2:0), Náprstek 2, Ponert 2, Bartoš, 40. Lovečkovice – Zahořany 11:0 (6:0), P. Šveňha 5, Šikl 3, Šmajsl, O. Šveňha, Novotný, 30. Podsedice – Pokratice C 2:3 (1:3), Macek, Cíl – Hladký, Lamoš, Richter, 50.

1. Bohušovice B 15 13 0 2 71:15 39
2. Lukavec B 15 13 0 2 53:21 38
3. Lovečkovice 14 12 0 2 64:20 35
4. Úpohlavy 15 9 0 6 33:25 26
5. Pokratice C 15 8 0 7 24:24 25
6. Podsedice 15 7 0 8 29:27 22
7. Libochovice B 15 6 0 9 21:44 17
8. Křešice B 15 5 0 10 44:50 16
9. Siřej – Jenčice 15 5 0 10 24:50 16
10. Třebušín 14 5 0 9 26:36 15
11. Blíževedly 15 5 0 10 29:47 15
12. Zahořany 15 4 0 11 23:42 13
13. Býčkovice 14 4 0 10 18:58 11


IV. třída sk. B:

Račiněves – Straškov B 3:4 np (1:1), Ekhart, Paul, Valtr – Mareš, Houdek, Mikš, 45. Přestavlky – Podbradec 3:1 (3:0), Havránek 2, Chládek – Kryl, 70. Libkovice – Ctiněves 0:12 (0:4), Herynk 5, Kraupner 2, Livora, Válek, Toužimský, Strach, Barcik, 50. Mš. lázně B – Kostomlaty 2:4 (2:2), Ouzký, Trejbal – Kalhous 3, Melichar, 50. Rovné B – Libínky 1:2 np (0:1), Kořínek – Kalous, 60. Budyně B – Vrbice 9:0 (5:0), Munzar 3, Volkán 3, Šereš, Tregner, Stetsyk, 60. Radouň – Střížovice 7:1 (4:0), Uřidil 4, Vála, Bláha, Guriš – Šmajsl, 100.

1. Kostomlaty 16 13 0 3 55:21 38
2. Rovné B 16 12 0 4 56:15 36
3. Přestavlky 16 11 0 5 62:32 33
4. Radouň 16 11 0 5 63:30 32
5. Budyně B 16 11 0 5 59:31 32
6. Mšené lázně B 16 10 0 6 69:39 30
7. Libínky 16 10 0 6 57:28 30
8. Račiněves 16 8 0 8 48:32 26
9. Vrbice-Vetlá 16 6 0 10 40:42 20
10. Straškov B 16 6 0 10 28:60 17
11. Ctiněves 16 5 0 11 45:48 15
12. Střížovice 16 4 0 12 32:68 12
13. Podbradec 16 3 0 13 24:91 9
14. Libkovice 16 2 0 14 14:115 6