VYBRAT REGION
Zavřít mapu

II. - IV. třída: Litoměřická rezerva otočila zápas a vede stejně jako áčko

Podřipsko, Litoměřicko - Výsledkový servis okresních soutěží.

26.9.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Michal Pavlík

II. třída: Litoměřice B – Žitenice 3:2 (0:2), Tomášek, Páša, Janča – Kudrna, Bader, 19. Křesín – Třebenice 2:1 (0:1), Švestka, Chaloupka – Richter, ČK Niko (T.), 30. Radovesice – Předonín 5:4 (4:1), Kučera 2, Horák 2, Prágl – Červinka 2, Soušek, Hubený, ČK Soušek (P.), 40. Brňany – Velké Žernoseky 3:1 (1:1), Dudek, Prošek, Kunert – Krejčí, 78. Dobříň – Budyně 3:2 (2:2), Adelt, Sviták, Pilař – Červený, Čorič, 50. Čížkovice – Mšené – lázně 4:5 (1:3), Cíl 3, Horký – Ouzký 2, Trejbal, Briksa, Zelinka, 50. Polepy – Podlusky 0:1 pen, 60.

Střelci: 8 – Červinka (Předonín), Páša (Litoměřice B), 7 – Cíl (Čížkovice), Ouzký (Mšené – lázně), 6 – Bauer (Brňany), Horáček (Polepy), Prošek (Brňany), 5 – Císař (Litoměřice B), Kučera (Radovesice), Přibyl (Čížkovice), Vodrážka (Podlusky).

1.    Litoměřice B    6    4    1    1    27: 7    13
2.    Brňany    5    4    0    1    22: 10    12
3.    Mšené lázně    6    4    0    2    23: 16    12
4.    Polepy    5    3    1    1    15: 12    10
5.    Křesín    5    3    0    2    12: 9    9
6.    Předonín    5    3    0    2    15: 17    9
7.    Čížkovice    5    2    1    2    20: 17    7
8.    Radovesice    5    2    1    2    14: 18    7
9.    Dobříň    5    2    0    3    13: 22    6
10.   Velké Žernoseky    5    2    0    3    10: 22    6
11.   Třebenice    5    1    1    3    7: 9    5
12.   Podlusky    5    1    1    3    9: 13    5
13.   Budyně    5    1    1    3    8: 16    5
14.   Žitenice    5    0    1    4    6: 13    2


III. třída sk. A: Velemín – Libochovany 2:1 pen. (1:1), Kavina – Kopecký, 40. Sulejovice – Milešov B 2:4 (1:2), Mrvík 2 – Hřebík 2, Veselý, Dušek, 50. Vchynice – České Kopisty B 3:1 (2:1), Tafat 2, Kroupa – Matička, 20. Malé Žernoseky – Litoměřice C 3:2 (1:1), Liška, Durček, Šváb – Novotný, Starý, 50. Bohušovice – Ploskovice 7:1 (3:1), Martínek 2, Hadrbolec, Becker, Dalešický, Brůža, Matuška – Kosař, 50.

Střelci: 11 – Hřebík (Milešov B), 7 – Kosař (Ploskovice), 6 – Liška (Malé Žernoseky), 5 – Hernych (Sulejovice), Landa, Lébl (Ploskovice).

1.    Malé Žernoseky    5    4    1    0    22: 7    13
2.    Ploskovice    5    4    0    1    21: 12    12
3.    Bohušovice    5    4    0    1    17: 8    12
4.    Milešov B    5    4    0    1    19: 12    12
5.    Třebívlice    4    3    0    1    15: 10    9
6.    Vchynice    5    3    0    2    12: 15    9
7.    Sulejovice    5    2    1    2    11: 15    8
8.    Litoměřice C    5    2    0    3    14: 9    6
9.    České Kopisty B    5    2    0    3    11: 13    6
10.   Černiv B    4    1    0    3    9: 10    3
11.   Libochovany    5    0    2    3    2: 10    3
12.   Třebušín    4    1    0    3    8: 18    3
13.   Velemín    5    0    1    4    9: 19    2
14.   Prackovice    4    0    1    3    5: 17    1


III. třída sk. B: Židovice – Úštěk 5:1 (4:1), Vokálek 2, Lauko, Jirásek, vlastní – vlastní, 40. Kleneč    – Račice 2:0 (1:0), Čížek, Cimr, ČK Lisec, Krejčík (R.), 40. Radouň – Mnetěš 4:2 (3:1), Srba, Guriš, Horyna, Matoušek – Zeman, Gipfl, 35. Lounky – Chodouny – Bříza 3:1 (1:0), Rada, Rivola, Ultsch – Tesař, 60. Střížovice – Bechlín 2:6 (1:2), Uřidil, Minárik – Suchý 2, Tajč 2, Pěkný, Točín, 70. Vědomice – Hoštka 0:2 (0:2), Laube, vlastní, 30.

Střelci: 10 – Tesař (Bříza), 7 – Hlaváček (Račice), 6 – Gipfl (Mnetěš), Novotný (Lounky – Chodouny), Uřidil (Střížovice), 5 – Hejna (Dušníky), Pěkný (Bechlín), Rada (Lounky – Chodouny), Šindelář (Mnetěš), Vokálek (Židovice).

1.    Lounky    5    4    1    0    24: 4    14
2.    Hoštka    5    3    1    1    14: 11    11
3.    Bechlín    5    3    1    1    18: 12    10
4.    Kleneč    5    3    1    1    15: 10    10
5.    Bříza    5    3    0    2    19: 7    9
6.    Dušníky    4    3    0    1    9: 4    9
7.    Úštěk    5    2    1    2    10: 11    8
8.    Račice    5    2    1    2    9: 10    7
9.    Židovice    5    2    0    3    11: 11    6
10.   Střížovice    6    2    0    4    14: 29    6
11.   Mnetěš    5    1    1    3    14: 16    5
12.   Liběšice B    4    1    1    2    10: 18    4
13.   Vědomice    5    1    0    4    8: 12    3
14.   Radouň    6    1    0    5    9: 29    3


IV. třída sk. A: Křešice B – Terezín 0:7 (0:5), Janouš 2, Podařil 2, Lepič, Jareš, Uličný, 50. Podsedice – Lovečkovice 0:5 (0:3), Šveňha 3, Bulín 2, 60. Zahořany – Libínky 2:1 (0:0), Černý, Stejskal – Libertin, 80. Lukavec B – Úpohlavy 0:5 (0:3), Pleticha 2, Cíl, Filous, Horký, 50. Siřejovice – Jenčice – Pokratice B 3:8 (2:2), Štefan 2, Šturm – Kyzlík 3, Patzenhauer 2, Chvála, Písař, 40.

Střelci: 7 – Filous (Úpohlavy), Hlavatý (Libínky), Janouš (Terezín), Kyzlík (Pokratice B), Šveňha (Lovečkovice), 6 – Podařil (Terezín), Uličný (Terezín), 5 – Cibulka (Křešice B).

1.    Úpohlavy    5    5    0    0    21: 4    15
2.    Pokratice B    5    4    1    0    31: 5    13
3.    Terezín    4    4    0    0    29: 3    12
4.    Býčkovice    4    2    1    1    6: 6    8
5.    Libínky    5    2    1    2    21: 7    7
6.    Lukavec B    4    2    0    2    8: 14    6
7.    Lovečkovice    5    2    0    3    12: 23    6
8.    Zahořany    4    1    1    2    5: 11    5
9.    Křešice B    5    0    1    4    8: 23    1
10.  Siřejovice-Jenčice    4    0    1    3    8: 27    1
11.  Podsedice    5    0    0    5    3: 29    0


IV. třída sk. B: Podbradec – FK  Libochovice B 0:5 (0:4), Mach, Ellmann, Červený, Kratochvíl, Čapek, 40. Sokol Straškov – Vodochody B – Kostomlaty 0:1 (0:0), Flitař, 32. Ctiněves – Sokol Račiněves 1:5 (1:1), Barcik – Ekhart 2, Tyle, Huja, Kotrs, 20. Viktorie Budyně B – Podřipan Rovné B 2:0 (1:0),  Mansfeld, Šereš, 60. Předonín B – Mšené – lázně B 8:1 (5:1), Soušek 3, Dvořák 2, Mysík 2, Červinka – Jarošík, 40.

Střelci: 6 – Hlaváček (Mšené – lázně B), Keltner (Vražkov), Soušek (Předonín B), 5 – Černý (Libochovice B), Netuka (Mšené – lázně B), Pavelka (Vrbice – Vetlá), Syrový (Rovné B).

1.    Vražkov    4    4    0    0    18: 3    12
2.    Rovné B    5    4    0    1    20: 8    12
3.    Libochovice B    5    3    1    1    19: 10    11
4.    Předonín B    5    3    0    2    21: 14    9
5.    Mšené lázně B    5    3    0    2    22: 18    9
6.    Kostomlaty    5    3    0    2    9: 12    9
7.    Račiněves    5    2    1    2    10: 10    7
8.    Budyně B    4    2    0    2    7: 8    6
9.    Přestavlky    3    1    0    2    7: 7    3
10.  Vrbice-Vetlá    4    1    0    3    9: 15    3
11.  Ctiněves    4    1    0    3    8: 18    3
12.  Straškov B    5    1    0    4    9: 20    3
13.  Podbradec     4     0     0     4    3:19      0


III. třída sk. A: 11 – Hřebík (Milešov B), 7 – Kosař (Ploskovice), 6 – Liška (Malé Žernoseky), 5 – Hernych (Sulejovice), Landa, Lébl (Ploskovice).
III. třída sk.  B: 10 – Tesař (Bříza), 7 – Hlaváček (Račice), 6 – Gipfl (Mnetěš), Novotný (Lounky – Chodouny), Uřidil (Střížovice), 5 – Hejna (Dušníky), Pěkný (Bechlín), Rada (Lounky – Chodouny), Šindelář (Mnetěš), Vokálek (Židovice).
IV. třída sk. A: 7 – Filous (Úpohlavy), Hlavatý (Libínky), Janouš (Terezín), Kyzlík (Pokratice B), Šveňha (Lovečkovice), 6 – Podařil (Terezín), Uličný (Terezín), 5 – Cibulka (Křešice B).
IV. třída sk. B: 6 – Hlaváček (Mšené – lázně B), Keltner (Vražkov), Soušek (Předonín B), 5 – Černý (Libochovice B), Netuka (Mšené – lázně B), Pavelka (Vrbice – Vetlá), Syrový (Rovné B).

Autor: Redakce

26.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Yvetta Blanarovičová na koncertech i v muzikálech zažila spoustu radosti.
18

Yvetta Blanarovičová: Postižení je krutá rána osudu, u dětí o to smutnější

Ilustrační foto.
14

Lékaři nechtějí sloužit pohotovost. Přijdou o smlouvu, plánuje ministr

AUTOMIX.CZ

Víte, co je černý led? Poradíme, jak ho poznat a jak se s ním vypořádat

Ze všech zimních nástrah na motoristy (a vlastně obecně na všechny), je jednou z nejhorších takzvaný „černý led“. Ten je totiž skoro nerozpoznatelný, ale strašlivě kluzký, což může způsobit velkou spoustu nemilých situací. Znáte taková ta videa, kdy se auta se zabržděnými koly nekontrolovaně kloužou jako saně? Tak přesně to umí černý led.

Pojištění dětí? Jde o nadstandard, důležitější je pojištění rodičů

Odpověď na otázku, zda se může vyplatit pojištění dítěte, dávají podle finančního poradce společnosti Partners Václava Valáška příklady z praxe. Dětské pojištění dává smysl především za podmínky pojištění vážných zdravotních komplikací, jako jsou trvalé následky úrazu nebo diagnóza závažného onemocnění.

Tříletý polobezdomovec a brutální agresor v tramvaji: Prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 14. prosince 2017.

VÍME PRVNÍ

Orangutana Ňuňáka nezabila rakovina, ale tasemnice, která napadá i lidi

Ústí nad Labem - Orangutan Ňuňák nezemřel na rakovinu. Pitva ukázala, že boulovité útvary jsou ve skutečnosti zapouzdření cizopasníci. Přesněji tasemnice, které přenáší lišky trusem. Napadají i člověka a mohou představovat i smrtelné nebezpečí.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT