VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Na těchto stránkách najdete archivní články
Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

II. - IV. třída: Poslední kolo se výprasky jen hemžilo

Litoměřice - Přinášíme výsledky okresních soutěží.

5.9.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

II. třída: Žitenice – Čížkovice 3:2 pen. (0:0), Hervert 2 – Cíl, Přibyl, 60. Polepy – Dobříň 7:2 (6:0), Horáček 2, Trojánek 2, Běloubek, Folberger, Pátek – Hosnedl, Brotánek, ČK Průša (D.), 40. Podlusky – Brňany 3:0 (1:0), Vodrážka 2, Woš, 62. Mšené – lázně – Radovesice 8:2 (4:1), Ouzký 2, Musil 2, Trejbal,  Brůža, Zelinka, Kajetán – Hora, Kučera, 110. Budyně – Křesín 2:1 (1:0), Šolc, Tregner – vlastní, 120. Velké Žernoseky – Litoměřice B 1:11 (0:5), Moška – Císař 4, Pekař 3, Páša 3, Kleniar, 100. Předonín – Třebenice 2:1 (1:1), Červinka 2 – Richter, ČK Hubený (P.), 45.

1.    Litoměřice B    3    2    0    1    14: 2    6
2.    Mšené-lázně    3    2    0    1    11: 6    6
3.    Předonín    2    2    0    0    7: 2    6
4.    Čížkovice    2    1    1    0    8: 4    4
5.    Brňany    2    1    0    1    6: 4    3
6.    Křesín    2    1    0    1    5: 4    3
7.    Podlusky    2    1    0    1    4: 3    3
8.    Polepy    2    1    0    1    8: 8    3
9.    Budyně    2    1    0    1    2: 4    3
10.    Radovesice    2    1    0    1    5: 9    3
11.    Velké Žernoseky    2    1    0    1    4: 13    3
12.    Žitenice    2    0    1    1    3: 7    2
13.    Třebenice    2    0    0    2    3: 5    0
14.    Dobříň    2    0    0    2    4: 13    0


III. třída sk. A: Libochovany – Prackovice 2:1 pen. (1:0), Laube – Hladík, 152. Malé Žernoseky – Vchynice 7:1 (5:1), Šváb 2, Hančl, Toncar, Durček, Spěváček, Kratochvíl – Stára, 80. Černiv B – Bohušovice 2:3 (1:2), Horák, Hemerka – Hadrbolec, Dráb, Brůža, 80. České Kopisty B – Třebušín 3:2 (3:1), Podaný, Vrána, Škeřík – Bílek, Krýsl, 75. Ploskovice – Třebívlice 5:2 (3:1), Landa 2, Kosař, Vojtěch, Januška – Rambousik, Harzer, 15. Litoměřice C – Sulejovice 4:0 (1:0),  Cerman 2, Müller, Starý, 30. Milešov B – Velemín 5:2 (2:0),  Hřebík 4, Červený – Pour, Walter, 40.

1.    Ploskovice    2    2    0    0    8: 2    6
2.    České Kopisty B    2    2    0    0    6: 3    6
3.    Bohušovice    2    2    0    0    5: 3    6
4.    Malé Žernoseky    2    1    1    0    10: 4    4
5.    Litoměřice C    2    1    0    1    5: 2    3
6.    Třebívlice    2    1    0    1    7: 7    3
7.    Milešov B    2    1    0    1    7: 7    3
8.    Třebušín    2    1    0    1    5: 5    3
9.    Vchynice    2    1    0    1    5: 9    3
10.    Libochovany    2    0    1    1    1: 4    2
11.    Sulejovice    2    0    1    1    3: 7    2
12.    Prackovice    2    0    1    1    3: 5    1
13.    Černiv B    2    0    0    2    4: 6    0
14.    Velemín    2    0    0    2    3: 8    0


III. třída sk. B: Úštěk – Střížovice 4:2 (2:0), Blažek, Roubal, Kacálek, Kadlec – Hampl, Loužecký, ČK Minárik (S.), 60. Vědomice – Lounky 0:3 (0:2), Novotný, Kořínek, Hájek, 20. Hoštka – Radouň 3:0 (0:0), Fiala, Slezák, Uřidil, ČK Tuček (R.), 80. Bechlín – Kleneč 3:2 (2:0), Pěkný, Suchý, Šmída – Drobný, Klement, 60. Bříza – Liběšice B 6:0 (3:0), Tesař 3, Adamec, Huja, Hofman, 100. Mnetěš – Židovice 5:2 (1:2), Gipfl 3, Šinfelt, Šindelář – Špiner, Nitsch, 120. Račice – Dušníky 0:3 (0:2), Novák, Hejna, Fiala, 100.

1.    Lounky    2    2    0    0    15: 0    6
2.    Bříza    2    2    0    0    7: 0    6
3.    Dušníky    2    2    0    0    5: 1    6
4.    Hoštka    2    1    1    0    7: 4    5
5.    Úštěk    2    1    1    0    6: 4    5
6.    Mnetěš    2    1    0    1    6: 4    3
7.    Vědomice    2    1    0    1    5: 3    3
8.    Bechlín    2    1    0    1    5: 5    3
9.    Liběšice B    2    1    0    1    3: 8    3
10.    Střížovice    3    1    0    2    6: 17    3
11.    Kleneč    2    0    1    1    6: 7    1
12.    Račice    2    0    1    1    2: 5    1
13.    Židovice    2    0    0    2    2: 6    0
14.    Radouň    3    0    0    3    1: 12    0


IV. třída sk. A: Terezín – Siřejovice – Jenčice 12:0 (5:0), Janouš 2, Podařil 2, Kolářík 2, Starý 2, Uličný 2, Jareš, Malypetr, 76. Býčkovice – Zahořany 2:1 (0:1), Růžička 2 – Fabičovič, 60. Pokratice B – Podsedice 12:0 (4:0), Holý 3, Bystrov 2, Suk 2, Kyzlík 2, Mikoláš, Písař, Novotný, 40. Úpohlavy – Křešice B 5:3 (3:3), Filous 2, Cíl 2, Andrš – Tirdil, Petříček, Cibulka, 60. Libínky – Lovečkovice 11:0 (3:0), Libertin 3, Balek 3, Riečičiar 2, Pechar, Černý, Hlavatý, 20.

1.    Pokratice B    2    2    0    0    16: 0    6
2.    Terezín    2    2    0    0    16: 2    6
3.    Úpohlavy    2    2    0    0    7: 3    6
4.    Býčkovice    2    2    0    0    5: 3    6
5.    Libínky    2    1    0    1    13: 4    3
6.    Lukavec B    1    1    0    0    6: 4    3
7.    Zahořany    1    0    0    1    1: 2    0
8.    Křešice B    2    0    0    2    3: 9    0
9.    Podsedice    2    0    0    2    2: 15    0
10.    Lovečkovice    2    0    0    2    0: 13    0
11.    Siřej-Jenčice    2    0    0    2    4: 18    0


IV. třída sk. B: Straškov B – Vrbice 3:1 (2:0), Rous, L. a P. Kloub – Nechyba, 40. Kostomlaty – Přestavlky 4:3 (4:1), Kuchar 2, Tajč, Michovský – Fidler, Netuka, Karoch, ČK Bubeníček (Vr.), 60. Vražkov – Podbradec 7:0 (2:0), Priesol 2, Dyrynk 2, Keltner 2, Bukovský, 50. Libochovice B – Předonín B 4:2 (3:0), Čapek 3, Černý – Kušpál, Dvořák, ČK Baláž (L.), 70. Mš. lázně B – Budyně B 5:1 (3:0), Jarošík 2, Ryska, Šumbera, Karfilát – Krpeš, 60. Rovné B – Račiněves 3:0 (1:0), Vilánek, Kouba, Suchomel, 100.     

1.    Vražkov    2    2    0    0    12: 2    6
2.    Rovné B    2    2    0    0    9: 2    6
3.    Mšené – lázně B    2    1    0    1    9: 7    3
4.    Ctiněves    1    1    0    0    6: 4    3
5.    Přestavlky    2    1    0    1    6: 5    3
6.    Straškov B    2    1    0    1    4: 4    3
7.    Budyně B    2    1    0    1    4: 5    3
8.    Předonín B    2    1    0    1    4: 5    3
9.    Libochovice B    2    1    0    1    6: 8    3
10.    Kostomlaty    2    1    0    1    4: 6    3
11.    Vrbice-Vetlá    2    0    0    2    2: 5    0
12.    Račiněves    2    0    0    2    2: 8    0
13.    Podbradec    1    0    0    1    0: 7    0

Autor: Redakce

5.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 14 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo pracoviště:, - K Borovému 99, Jažlovice, Říčany, , Prvotní kontakt:, - tel.: 774 151 015. Pracoviště: Agentura bravex , organizační složka - jažlovice, K Borovému, č.p. 99, 251 01 Říčany u Prahy. Informace: Nataliya Chulan, +420 774 151 015.

Výroba - Výroba Mistr ve výrobě 20 000 Kč

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství MISTR -OVÁ STROJÍRENSKÉ VÝROBY - SVAŘOVNA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, e-mail: krybusova@ostroj.cz., SOU/SŠ vzdělání strojního zaměření, praktická zkušenost s vedením zaměstnanců ve strojírenské výrobě min. 3 roky podmínkou (nejlépe svářečů a zámečníků), znalost technologie výroby svarků, znalost čtení výkresové dokumentace, výborné komunikační, argumentační a organizační schopnosti, samostatnost., Pracoviště Opava, nástup ihned., Náplň práce: zadávání a kontrola plnění výrobních úkolů dle stanoveného plánu; vedení evidence pracovní směny, plánování směn; kontrola účelného využívání nástrojů a spotřeby režijních nákladů; - kontrola stavu výrobního zařízení; kontrola pracovní a technologické kázně; zajištění přeškolování zaměstnanců; odepisování operací, realizace inventarizace nedokončené výroby; evidence výkresů a materiálů; archivace postupů; zajištění odpoledního dozoru; - provádění svářečského dozoru; kontrola dodržování ZP, pracovního řádu a ostatních vnitřních směrnic; komunikace s ostatními útvary divize a společnosti.. Pracoviště: Ostroj a.s., Těšínská, č.p. 1586, 746 01 Opava 1. Informace: Daniela Krybusová, +420 553 872 176.

Gastronomie - Kuchař, kuchařka 28 000 Kč

Restaurace DiCarlo, K Hrnčířům 96, Praha 4 - Šeberov přijme kuchaře/kuchařku na krátký/dlouhý týden, možno i po vyučení - rádi zaučíme. Nástupní plat 28.000 Kč + prémie. Tel.: 244 402 954,

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 20 000 Kč

Řezači plamenem zámečník - stehař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173 - volejte PO - PÁ 8:00 - 14:00 hod., e-mail: tumova@ostroj.cz., Požadujeme: vyučen ve strojírenském oboru, znalost čtení technických výkresů podmínkou, platné svářečské oprávnění (CO2) podmínkou, platné paličské oprávnění výhodou, praxe s drážkováním svárů pro UT drážkovací elektrodou výhodou., Pracovní doba: ranní 6,00 -14,00 hod., odpolední 14,00 - 22,00 hod., noční 22,00 - 6,00 hod., pracoviště: Opava. , Náplň práce: provádí samostatné stehování a svařování dílců, provádí samostatné rýsování dílců pro opracování, provádí samostatné čtení a činnosti dle technické dokumentace, provádí pálení ručně a strojkem, provádí rovnání dílců plamenem a pod lisem.. Pracoviště: Ostroj a.s., Těšínská, č.p. 1586, 746 01 Opava 1. Informace: Lenka Tůmová, +420 553 872 173.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Den záchranářů 2018 v Litoměřicích
74

FOTO: Takový byl letošní Den záchranářů Ústeckého kraje

Videosouhrn 15. června 2018

Zmar tisíce opilostí, Havířov v květu a Třebíč v UNESCO: zhlédněte videa dne

Náklaďáky na hraně převrácení a policisté hasící požár pokojíčku: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 13. června 2018.

Kroupy jako pingpongové míčky a cizí kamion, co přerazil závory: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v úterý 12. června 2018.

Dopadení Batmana v Praze a zátah na ochranku, která loupila: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 11. června 2018.

Nadávky, sporný policejní zákrok a Poupata s chlupatýma nohama: videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 9. až 10. června 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT