II. třída: Roudnice – Žitenice 4:3 (2:2), Lebduška 3, Hubený – Divecký 2, Banda, ČK Schafran (Žitenice), 150. Litoměřicko D – Třebenice 2:1 (1:1), Skřebský, Polášek – vl., 20. Předonín – Libotenice 3:12 (1:6), Horák, Tuček, Filler – T. Hála 5, Mazánek 2, Podrábský 2, Z. Hála 2, Janata, ČK Jindřich (Předonín), 45. Radovesice – Straškov 5:6 (3:2), Došek 3, Hora 2 – Kloub 2, M. Turek, T. Turek, Novotný, Mareš, 50. Podlusky – Mšené lázně 0:6 (0:3), Tajč 2, Kajetán, Jarošík, Briksa, Brůža, 80. Dušníky – Velké Žernoseky 2:3 np (1:1), Šíma 2 – Lesche, Beran, 65. Polepy – Malé Žernoseky 1:4 (1:1), Porš – M. Puravec, J. Puravec, Hrdlička, Toncar, 50.

1. SK Roudnice 9 9 0 0 38:7 27
2. Libotenice 9 8 0 1 57:16 24
3. Litoměřicko D 9 6 0 3 13:15 17
4. Polepy 9 5 0 4 27:18 15
5. Malé Žernoseky 9 5 0 4 29:22 15
6. Dušníky 9 4 0 5 30:16 14
7. Žitenice 9 4 0 5 38:39 13
8. Mšené lázně 9 3 0 6 38:26 11
9. Třebenice 9 4 0 5 15:25 11
10. Straškov 9 4 0 5 17:34 11
11. V. Žernoseky 9 4 0 5 24:30 10
12. Podlusky 9 3 0 6 14:30 9
13. Radovesice 9 3 0 6 22:37 8
14. Předonín 9 1 0 8 20:67 4


III. třída sk. A: Lukavec B – Libochovany 3:0 (2:0), Oláh, Blížil, Novák, ČK Vavřička (Li.), 40. Ploskovice – Třebívlice 1:2 (1:0), Svoboda – Čtvrtník 2, 20. Křesín – Sulejovice 3:2 (1:1), Figr 2, Fleischman – Perkner 2, 60. Brňany – Travčice 1:2 (1:1), Bauer – Tyle, Starý, 80. Čížkovice – Velemín 3:2 np (2:2), Kerl, Streit – Kavina, Nohál, 40. Lovečkovice – Vchynice 3:1 (2:1), Šikl 2, Šmajsl – Kroupa, 40.

1. Milešov 8 8 0 0 46:4 24
2. Křesín 9 6 0 3 22:12 19
3. Brňany 9 6 0 3 40:17 18
4. Třebívlice 8 6 0 2 21:16 18
5. Travčice 8 5 0 3 17:9 16
6. Ploskovice 9 4 0 5 11:19 11
7. Velemín 8 3 0 5 20:19 10
8. Vchynice 8 4 0 4 9:13 10
9. Libochovany 7 3 0 4 9:13 9
10. Čížkovice 8 3 0 5 11:24 9
11. Lukavec B 8 3 0 5 15:31 8
12. Lovečkovice 8 2 0 6 9:34 6
13. Sulejovice 8 0 0 8 10:29 1


III. třída sk. B: Libínky – Bechlín 2:11 (1:5), Konfršt, Libertin – Šmída 4, Suchý 3, Fuksa 2, Hajner, Macek, 60. Bříza – Hoštka 0:5 (0:1), Kubeš 2, Šimáček, Weber, Matsunych, 50. Dobříň – Úštěk 2:3 (1:2), Štros 2 – Křeček, Rešl, Kacálek, 62. Mnetěš – Račice 5:0 (1:0), Gipfl 3, Vávra, Brůna, 40. Kleneč – Rovné B 2:8 (2:5), Drobný, Čížek – L. Kouba 2, Šíma 2, M. Kouba, Kratochvíl, Hurda, Migra, 60. Židovice – Viktorie Budyně 3:2 (2:1), Jirásek, Lauko, Nitsch – Šolc 2, 40. Lounky – Vědomice 1:6 (1:4), Kocourek – Novák 2, Bláža 2, Stehlík, Štulc, ČK Kořínek (Lounky), 40.

1. Budyně 9 7 0 2 30:16 21
2. Mnetěš 9 6 0 3 29:12 18
3. Rovné B 9 6 0 3 24:13 18
4. Bechlín 9 6 0 3 25:19 18
5. Dobříň 9 6 0 3 27:16 17
6. Hoštka 9 6 0 3 20:14 17
7. Račice 9 5 0 4 20:12 15
8. Vědomice 9 4 0 5 18:18 12
9. Bříza 9 4 0 5 12:23 12
10. Židovice 9 3 0 6 15:17 11
11. Úštěk 9 3 0 6 18:21 11
12. Lounky 9 4 0 5 20:26 10
13. Kleneč 9 3 0 6 22:31 9
14. Libínky 9 0 0 9 11:53 0


IV. třída sk. A: Terezín – Křešice B 4:2 (1:0), Uličný, Mikyska, Voborník, Lauermann – Svátek, Cibulka, 70. Úpohlavy – Medvědice 6:3 (2:1), Cíl 2, O. Filous, Horký, F. Filous, Pleticha – Hladík, Oliva, Šírek, 51. Liběšice B – Podsedice 4:1 (2:1), Forgač 3, Hambálek – Psota, 30. Prackovice – Býčkovice 3:9 (0:5), Čuřík, Barták, Pohořálek – Kulich 4, Bílek 3, Krasnický, Frey, 20. Blíževedly – Zahořany 2:1 (1:0), Šponiar 2 – Mecera, 15.

1. Úpohlavy 8 7 0 1 40:12 21
2. Pokratice 7 5 0 2 35:14 15
3. Terezín 7 5 0 2 26:18 15
4. Býčkovice 7 4 0 3 27:15 13
5. Liběšice B 8 4 0 4 18:25 10
6. Podsedice 8 4 0 4 14:21 10
7. Medvědice 7 3 0 4 19:22 9
8. Křešice B 7 3 0 4 14:19 8
9. Prackovice 7 2 0 5 20:30 8
10. Blíževedly 7 2 0 5 13:36 7
11. Zahořany 7 1 0 6 6:20 4


IV. třída sk. B: Přestavlky – Libochovice B 0:4 (0:1), Šturm 3, Wald, 80. Ctiněves / Libkovice – Podbradec 4:2 (3:2), Fůs 2, Toužimský, Barcik – Demeter, Kryl, 30. Vražkov – Račiněves 6:1 (3:0), Bečka 2, Špád, Houdek, Dyrynk, Keltner – Ledvina, 20. Vrbice – Vetlá – Litoměřicko E 1:5 (0:2), Kluch – Hervert 3, Verner 2, 20. Viktorie Budyně B – Mšené – lázně B 2:3 (0:2), Oliva 2 – Husák 2, Ouzký, 80. Střížovice – Radouň 1:0 (1:0), Jelínek, 50.

1. Libochovice B 8 7 0 1 36:17 20
2. Radouň 8 6 0 2 37:5 18
3. Přestavlky 8 6 0 2 32:17 18
4. Mšené lázně B 8 6 0 2 36:25 18
5. Střížovice 9 5 0 4 27:23 17
6. Litoměřicko E 8 5 0 3 22:17 14
7. Vražkov 8 4 0 4 24:19 13
8. Kostomlaty 8 3 0 5 23:14 9
9. Ctiněves/Libko 8 3 0 5 17:26 9
10. Račiněves 9 3 0 6 16:37 9
11. Vrbice-Vetlá 9 3 0 6 14:37 9
12. Budyně B 8 3 0 5 23:25 8
13. Podbradec 9 0 0 9 9:54 0