II. třída: Polepy – Žitenice 5:2 (2:1), Vodička 3, Hoznédl, Pátek – Mráz, Divecký, 55. Malé Žernoseky – Sokol Třebenice 3:0 (0:0), Rysinský, Toncar, Durček, 40. Litoměřicko D – Straškov / Vodochody 4:0 (0:0), Starý 2, Bartoš, Hruška, 41. Dušníky – Libotenice 6:1 (2:1), Gabriel 3, Šíma, Štichhauer, Novák – Červinka, 50. Radovesice – Předonín 6:5 (2:2), Hora 3, Mühlfait 2, Kučera – Tuček 3, Pták, Filler, 30. Velké Žernoseky – Mšené – lázně 6:2 (3:1), Pollak, Vocásek, Maděra, Musil, Chvála, vl. – Kříž, Trejbal, ČK Moška – Brůža, 100. Podlusky – Roudnice 0:3 (0:2), Hubený ml., Lebduška, Vaněk, 100.

1. SK Roudnice 13 13 0 0 49:8 39
2. Libotenice 13 10 0 3 68:30 30
3. Dušníky 13 8 0 5 47:20 26
4. Litoměřicko D 13 9 0 4 25:22 26
5. Polepy 13 7 0 6 36:26 21
6. M. Žernoseky 13 7 0 6 36:29 21
7. V. Žernoseky 13 7 0 6 38:36 20
8. Žitenice 13 6 0 7 59:52 19
9. Mšené lázně 13 5 0 8 48:39 17
10. Straškov 13 5 0 8 26:45 14
11. Třebenice 13 5 0 8 17:33 13
12. Podlusky 13 4 0 9 22:46 12
13. Radovesice 13 4 0 9 34:52 11
14. Předonín 13 1 0 12 29:96 4


III. třída sk. A: Libochovany – Travčice 2:3 np (1:0), Kopecký, vl. – Janouš 2, 20. Sokol Milešov – Ploskovice 10:1 (4:1), Chmelař 4, Petr Pazdera 3, Hájek, L. Hajný, Pavel Pazdera – D. Hajný, 20. Lukavec B – Sulejovice 5:0 (0:0), Zajpt 2, Červený, Blížil, Puhlík, 50. Velemín – Vchynice 4:2 (2:2), Kupera 2, Walter 2 – Kroupa, Tafat, 80. Lovečkovice – Křesín 7:6 np (3:4), Šikl 4, Šveňha – Polák 2, Hanousek, Brunclík, Švestka, Rejlek, 20. Čížkovice – Třebívlice 1:3 (0:2), Streit – Seifert 2, Čtvrtník, ČK Rulf (Třebívlice), 60.

1. Milešov 12 12 0 0 74:10 36
2. Třebívlice 12 10 0 2 30:20 30
3. Brňany 12 8 0 4 49:21 24
4. Travčice 12 8 0 4 29:18 24
5. Křesín 12 7 0 5 33:28 23
6. Velemín 12 5 0 7 34:30 16
7. Vchynice 12 6 0 6 16:20 16
8. Čížkovice 12 5 0 7 20:30 15
9. Lukavec „B" 12 4 0 8 23:42 11
10. Ploskovice 12 4 0 8 14:38 11
11. Libochovany 11 3 0 8 13:27 10
12. Lovečkovice 11 3 0 8 17:44 8
13. Sulejovice 12 2 0 10 19:43 7


III. třída sk. B: Libínky – Vědomice 0:1 (0:0), Bláža, 70. Bechlín – Rovné B 4:2 (2:1), Hajner 2, Komárek, Točín – Doubrava, Hurda, 60. Račice – Budyně 5:0 (2:0), Pěkný 2, Krejčík, Matoušek, Božík, 30. Židovice – Lounky 0:3 (0:1), Rada 2, Kocourek, 20. Kleneč – Hoštka 3:1 (2:0), Šindelář, Drobný, Čížek – Slezák, ČK Kysela (Kleneč), 40. Mnetěš – Úštěk 1:4 (1:2), Šindelář – Roubal, Rešl, Kacálek, Káles, 40. Bříza – Dobříň 0:2 (0:0), Štros, Černý, 65.

1. Dobříň 13 10 0 3 40:21 29
2. Budyně 13 9 0 4 49:25 27
3. Bechlín 13 9 0 4 38:29 27
4. Mnetěš 13 8 0 5 37:19 25
5. Úštěk 13 7 0 6 41:25 23
6. Račice 13 8 0 5 30:17 23
7. Hoštka 13 8 0 5 29:22 23
8. Rovné B 13 7 0 6 32:21 21
9. Vědomice 13 7 0 6 26:23 21
10. Lounky 13 6 0 7 29:34 16
11. Bříza 13 5 0 8 19:33 15
12. Kleneč 13 4 0 9 28:49 12
13. Židovice 13 3 0 10 15:32 11
14. Libínky 13 0 0 13 14:77 0


IV. třída sk. B: Vražkov – Radouň 6:0 (0:0), Keltner 3, Husák, Kunt, Řezáč, 15. Budyně B – Vrbice – Vetlá 7:0 (3:0), Štrébl 2, Oliva 2, Volkán, Šereš, Rázek, 45. Ctiněves / Libkovice – FK Litoměřicko E 1:2 (1:1), Fůs – Kožíšek, Dostál, 20. Račiněves – Mšené lázně B 5:4 np (2:3), Ledvina 3, Sedlák – Karfilát, Fáry, Albrecht, Husák, 30. Podbradec – Libochovice B 1:5 (0:3), Pečený – Červený 2, Šturm, Kozák, Urban, 20. Přestavlky – Kostomlaty 3:2 (2:0), Matouch, Lévai, vl. – Petržílka, Holaj, 40.

1. Libochovice B 12 10 0 2 55:21 29
2. Radouň 12 9 0 3 52:18 27
3. Vražkov 12 8 0 4 50:25 25
4. Střížovice 12 8 0 4 34:26 25
5. Přestavlky 12 8 0 4 40:28 23
6. Mšené lázně B 12 7 0 5 47:39 22
7. Litoměřicko E 12 6 0 6 28:23 19
8. Budyně B 12 6 0 6 35:32 15
9. Vrbice-Vetlá 12 4 0 8 20:48 13
10. Račiněves 12 5 0 7 22:53 13
11. Ctiněves/Libko 12 4 0 8 26:39 12
12. Kostomlaty 12 3 0 9 30:27 10
13. Podbradec 12 0 0 12 13:73 1