Junioru zle naložili. Děčín si odvezl pětibrankový příděl

Štětí - Domácí fotbalisté zahájili duel nejvyšší krajské soutěže skvěle. Už v první minutě využil chybu Horáčka Belák.

16.9.2014

Ilustrační foto.Foto: Deník

V 17. minutě si vysloužil pochvalu za střelu Rejman, ale stejně tak dobře si s ní poradil Vavrek. Druhý díl začal druhou brankou v síti Děčína, což byl asi zlomový okamžik zápasu, po kterém se obrana hostů začala hroutit. V 55. minutě ještě lajdácky překopl z nabídky Beláka Stejskal, ale o tři minuty později už stejný hráč zvýšil na 3:0.

V 71. minutě byl blízko gólu Šimral, ale míč pod břevno hlavou nedostal. Krásný moment byl k vidění 18 minut před koncem. Belák, Stejskal. Dvě jména, která byla v sobotní dopoledne slyšet nejvíce, předvedla kombinaci zakončenou hlavičkou Beláka. Za tohoto stavu domácí polevili a deset minut před koncem odmítl snížení náskoku pozorným zákrokem Michovský.

Belák stačil ještě pět minut před koncem trefit tyč, ale z míry ho to nevyvedlo a v poslední minutě osobní souboj se Stejskalem o nejlepšího střelce utkání vyhrál, když podél nohy bezmocného brankáře stanovil konečný výsledek na 5:0 pro Štětí.

Štětí - Junior Děčín 5:0

Branky: Belák 3, Stejskal 2, ŽK 0:4, poločas 1:0, r. Oborník, 100.
Štetí: Michovský - P. Vaněk, Šmidrkal, Stejskal, Mencl - Poráč (78. J. Svoboda), Malák, Slanička (67. Tichý), Stejskal - Rejman, Belák.

Autor: Redakce