V prvním poločase dostal nováčka do vedení Sekera, ale hosté stačili kontrovat Pilařem. „Takových pětadvacet minut jsme hráli dobrý fotbal, byly tam i šance. Vedli jsme, ale pak jsme z role vypadli a soupeř začal zlobit," přiznal jeden z nejzkušenějších domácích borců Karel Mikas.

Hosté ve druhé půli začali aktivněji. Ve středu pole dirigoval hru Pilař, který vyslal také v 52. minutě jedovku na branku Kysely.

Asi rozhodující moment utkání přišel v 63. minutě, kdy si na dlouhý výkop mezi gólmana Briče a jednoho z obránců naběhl Mikas, došlo ke kontaktu a sudí Sabo poslal do sprch blšanského brankáře. „Co mám říct, srazili jsme se tři a já jdu ven," kroutil hlavou před střídačkou „červenáček".

Přesilovku ale Hrobečtí nehráli nejlépe. Hosté byli nebezpeční. V 77. dokonce skórovali, radost jim ale překazil zdvižený praporek asistenta.

V 79. minutě hlavičkoval mimo Novák (mj. exNusle, Roudnice, Brozany, Chomutov), na druhé straně se za záda Krejčíka trefil Polák. Parádní trefa Prücknera znamenala vyrovnání, ale v nastavení opět Polák zajistil Hrobeckým tři body.

„Výsledek dobrý, hra hrozná," zhodnotil duel domácí kouč Marián Řízek.

Hrobce-Roudnice - Blšany 3:2

Branky: Polák 2, Sekera - Pilař, Prückner, ŽK 4:3, ČK Brič (Blšany), poločas 1:1, r. Sabo, 70.
Hrobce-Roudnice: Kysela - Kala (83. Ortbauer), Hendrich, Polák, P. Slavíček - J. Slavíček, Mikas (90. Bartůněk), Hora (71. Púčala), Sekera - Brožík (46. Štorc), Neuman.