Domácí přitom měli k důležité výhře našlápnuto. Už v šesté minutě je dostal do vedení Belák. Ten ale o chvíli později musel po červené kartě předčasně pod sprchy. Ve 14. minutě se však Štětí radovalo znovu, na Rejmanův centr si naskočil Šmidrkal a míč z jeho hlavičky skončil v síti chomutovského gólmana podruhé.

Když o tři minuty později zvýšil na 3:0 Tichý, zdálo se, že všechny body zůstanou doma. To se nestalo. Ještě do poločasu překonal Michovského Gabčo a v úvodu druhé půle hlavičkoval přesně Procházka 3:2.

Soupeř s výhodou jednoho hráče v poli domácí tlačil, ti však odolávali a zkoušeli kontry. Po sražení Rejmana čekali červenou i pro hostujícího borce, ta nepřišla. V 78. minutě se parádně uvolnil Slanička, byl sražen, ovšem nepískalo se. To štětský borec neunesl a po kritice následoval Beláka. V devíti Štětí deset minut před koncem inkasovalo.

„I když jsme téměř celý zápas hráli oslabení, tak je škoda, že jsme vedení 3:0 neudrželi. Chování našich hráčů i přesto, že tomu hodně pomáhali rozhodčí, by mělo být zcela jiné a ve prospěch mužstva. Oba týmy zůstávají na konci tabulky a remíza moc nepomohla jednomu ani druhému. Radují se jinde," poznamenal na klubových stránkách sekretář domácího SK Milan Plíšek.

Štětí - Chomutov 3:3

Branky Štětí: Belák, Šmidrkal, Tichý, ČK: Belák, Slanička (Š.), poločas 3:1, r. Šimeček, 120.

Štětí: Michovský - Belák, Tůma, Šmidrkal, Mencl - Kala, Malák (75. Stejskal), Kucler (90. Peterka), Slanička, Rejman (76. Šimral) - Tichý.