Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

Roudnice to proti druholigovým týmům umí

Roudnice n. L. – Fotbalisté třetiligové Roudnice zvládli další přípravný duel skvěle. V domácím prostředí porazili  předposlední celek Fotbalové národní ligy FC Bohemians Praha 2:1.

24.2.2014

Roudnice nad Labem - Bohemians PrahaFoto: Deník/Ladislav Pokorný

Začátek měla Roudnice proti po podzimu předposlednímu celku FNL skvělý. Už ve druhé minutě musel vytáhnout skvělý zákrok hostující gólman po dorážce Svátka. Stejná dvojice se utkala i o chvíli později, kdy unikl Kabele, dal míč pod sebe, ale roudnický kapitán pálil jen slabě do jeho nohou.

Domácí tlačili na soupeře, který se v úvodu utkání nemohl dostat do hry. Po chybě Roudnice na pravé straně se ale ve 13. minutě dostal do zakončení Higor Coimbra, mezi tyče však nezamířil. Pražané se pomalu z úvodního náporu SK oklepali a měli míč častěji na svých kopačkách. Pechatý dlouho nemusel zasahovat, akce totiž končily daleko před jeho vápnem.

To na druhé straně převzal ve 32. minutě míč na hranici ofsajdu Svátek a Mandous znovu prokázal svou kvalitu. Největší šanci soupeře měl o chvíli později po úniku Ibragimova z levé strany Kindl, bombou však nejprve trefil připraveného gólmana, který si poradil i s jeho hlavičkovou dorážkou.

Co se hostům nepodařilo v prvním poločase, to vyšlo v úvodu toho druhého. Po rohu se odrazil míč k Ježdíkovi a ten z hranice vápna prostřelil po zemi vše – 0:1. Vzápětí mohli Pražané přidat druhý gól po standardce a hlavě Demetera,  ten zamířil těsně vedle. Domácí se postupně znovu dostávali do hry, Kučera prošel po levé straně, jeho přihrávku nejprve jeden ze spoluhráčů minul a po něm mířil Křeček nad.

Srovnáno bylo v 77. minutě, kdy z přímého kopu zatočil míč přes zeď parádně k tyči Křeček. Vedení mohl znovu na stranu Pražanů překlopit po rohu Laštovka, to by se ale musel trefil mezi tři tyče. Recept mu ukázal pět minut před koncem křižnou střelou opět Křeček.

V generálce na ČFL se Roudnice utká v sobotu 1. března doma s druholigovým Varnsdorfem.

SK Roudnice nad Labem - FC Bohemians Praha 2:1

Branky: 77. a 85. Křeček – 46. Ježdík, r. Vlašič – Novotný, Sýkora, poločas 0:0, 60.
Roudnice: I. poločas: Pechatý – Šimkovský, Petrášek, Veselý, Šraga – Kabele, Mareš, Holub – Mujagič (35. Čížek), Svátek, Křeček. II. poločas: Pechatý – Šimkovský, Petrášek, Veselý, Hanuš – Kabele, Mareš (83. Krystan), Holub (65. Kučera), Křeček, Čížek – Svátek (72. Kalaš).
Bohemians: I. poločas: Mandous – Ježdík, Halama, Hochmeister, Norek – Ondrušík, Kindl, Demeter, Klapka, Ibragimov – Higor. II. poločas: Daněk – Ježdík, Šidlo, Hochmeister, Laštovka – Ondrušík (60. Hovorka), Demeter, Klapka (85. Sloboda), Kindl (84. Suk), Ibragimov – Just.

Autor: Ladislav Pokorný

24.2.2014 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Zámečníci strojů 19 000 Kč

Zámečníci strojů Zámečník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Z:15.5.2017.A:.13.8.2018.Místo výkonu práce Fulnek.Požadujeme:Čtení výkresové dokumentace.Nabízíme:Příspěvek na stravování,nadstandartní mzdové ohodnocení v závislosti na vykonané práci.V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s popisem profesních zkušenosti na výše uvedený e-mail nebo volejte na číslo:, 730 155 057.. Pracoviště: Nordic steel s.r.o., Masarykova, č.p. 428, 742 45 Fulnek 1. Informace: Petra Sokolová, +420 730 155 057.

Administrativa - Administrativně-technický pracovník 22 000 Kč

Hledáme pracovníka/pracovnici pro vyřizování e-shop objednávek, balení objednávek, komunikace se zákazníky ohledně objednávek, komunikace s přepravci, vyřizování reklamací, e-maily, fakturace objednávek, příjem zboží. Praxe není podmínkou, ideální i pro absolventy. Požadujeme spolehlivost, komunikativnost.

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 15 000 Kč

Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb zedníci,montéři. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 47. Poznámka: Místo výkonu práce zaměstnance: Plzeňský kraj., nechoďte prosím na uvedenou adresu -jedná se o ubytovnu,, Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: e-mailem nebo telefonicky Po-Pá: 9:00 - 14:00 hod. , ubytování, jízdní výhody. Pracoviště: Bitcodes s.r.o.(plzeňský kraj), Ctibořská, č.p. 270, 347 01 Tachov 1. Informace: Daria Filimonova, +420 775 567 222.

Gastronomie - Kuchaře/kuchařky, číšníky/servírky 35 000 Kč

přijme do svého kolektivu Marina ristorante. Požadujeme: chuť učit se novým věcem, slušné vystupování, spolehlivost, znalost italské gastronomie výhodou, nikoli však podmínkou. Nabízíme: zázemí velké společnosti, práce v atraktivním prostředí, úvazek na HPP, kompetní zaškolení, možnost profesního růstu, nadstandardní finanční ohodnocení 35.000 Kč/40.000 Kč + bonusy. Své CV zasílejte na:

Dávid Guba je další novou tváří v týmu MFK.

Karviná hlásí posilu, po angažmá v Polsku přichází slovenský útočník Guba

Trenér Teplic Daniel Šmejkal
4

Jak porazit Spartu? Musí se vše sejít, říká teplický trenér Šmejkal

Sigma se do Evropy vrátila vítězně. Na Kajrat pojede s dvougólovým náskokem

/FOTOGALERIE/ Olomoucké publikum čekalo na evropské poháry devět let, přičemž na uvítanou dostalo parádní napínavou podívanou. Navíc s vítězstvím domácích modrobílých barev – Sigma na úvod třetího předkola Evropské ligy zdolala kazašský klub Kajrat Almaty 2:0.