Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

VIDEO, FOTO: Roudnice vedení neudržela, Podluskám podlehla 2:4

Roudnice n. L. - V přípravném duelu před víkendem podlehli fotbalisté Roudnice Dynamu Podlusky 2:4, i když ještě na začátku druhé půle 2:1 vedli.

16.8.2014

Roudnice - PodluskyFoto: Ladislav Pokorný

„Máme věkový průměr hodně nízký, takže na straně soupeře, kde byli třeba Kučera, Veleba, Mühlfait, byla zkušenost větší. Ale každý přípravný zápas nám přináší něco nového, i dnes se tam objevily solidní akce z první, střelba, zakončení. Ještě sice chybí vůle jít za vítězstvím, důraz v soubojích, ale věřím, že to všechno přijde," poznamenal po duelu roudnický kouč Jaroslav Větrovec.

Roudnice - Podlusky 2:4 (1:1)

Branky: Púčala, Stehlík - Bartůněk, Hlavsa, Vodrážka, Ort, r. Vlašič, 45 diváků.

Autor: Ladislav Pokorný

16.8.2014 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Kuchař/ka na pohodu 30 000 Kč Do malého kolektivu hledáme kuchaře a kuchařky. Krátký a dlouhý týden. Česká kuchyně a minutky. HPP, možnost i brigády na pevně stanovenou dobu. Pohodový kolektiv, kde každý zná své místo a dokáže zaskočit i za kolegy. Služby - Pracovník pneuservisu 22 000 Kč Do našeho týmu hledáme nového zaměstnance na pozici pracovník pneuservisu + technik renovace autolaků. Náplň práce: přezutí, vyvážení PNEU apod. Renovace autolaků , renovace světlometů , čištění interiéru Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 20 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedník, obkladač, štukatér. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem, , - Komunikační znalost ČJ, - Vzdělání a praxe ve stavebním oboru, - Obsah práce: zednické, obkladačské, štukatérské , - Místo výkonu práce: práce na stavbách v rámci ČR, , Zaměstnanecké výhody:, Týden dovolena navíc, příspěvek na dopravu, stravu, pojištění, firemní vozidlo, možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání,. Pracoviště: Kaiserbau s. r. o., Gebauerova, č.p. 4502, 615 00 Brno 15. Informace: O. Šleglová, +420 776 777 785(ÚT+ČT8-17h). Stavebnictví - Do HPP jeřábníka - stav. zámečníka 25 000 Kč Společnost KLEINEIDAM s.r.o. přijme do HPP jeřábníka - stavebního zámečníka, montéra. Práce po celé ČR. Nepožadujeme bydliště v okolí společnosti. Více při osobním pohovoru.

Utkání 6. kola první fotbalové ligy FK Jablonec - Sigma Olomouc. Martin Doležal (vpravo) z Jablonce a Václav Jemelka z Olomouce.
5

Jablonec odstřelil Olomouc a nadělil jí tři góly. O vítězství rozhodl Doležal

Fotbalisté Viktorie Plzeň rozstříleli Mladou Boleslav 6:1.
39

Fotbalisté Viktorie rozstříleli Mladou Boleslav. Zvítězili 6:1

Další teplický debakl. Slavia se na tři body na Stínadlech nenadřela

Strašidelnou bilanci posledních domácích zápasů Teplice nezlomily ani v sobotním utkání s pražskou Slavií. Prohrály 0:3, přičemž z posledních pěti domácích duelů čtyři prohrály, pokaždé minimálně o tři branky. Pražané se na tři body tentokrát příliš nenadřeli, vedení nabyli lehce už v první půli.

Heroické Sigmě tleskal celý stadion ve stoje. Zmáčkla Sevillu, padla o gól

/FOTOGALERIE/ Úžasný zážitek! Mexické vlny, hrdinské nasazení a závěrečný aplaus i přes porážku. Fanoušci ocenili skvělý výkon Sigmy.