Okresní přebor: Štětí – Bohušovice 0:2 (Kret, Ponert), M. Žernoseky – Žitenice 1:6 (Rambousek – Divecký 3, Vít 2, vlastní), TIGO 1996 – Litoměřicko 3:1 (Stejskal 2, Černý – Křivský), Č. Kopisty – Pokratice 8:1 (Strnad 2, Plzák, Paul, Rittich, Stejskal, Kutzler, Křikava – Bystrov). Nejlepší střelci: 21 – Vít, 15 – Divecký (Žitenice), Křeček (Litoměřice), 13 – Mráz (Žitenice), 11 – Kutzler (Č. Kopisty), 9 – Černý (TIGO), Křivský (Litoměřice), Vála (Štětí).

1. Žitenice 7 7 0 0 58:8 21
2. Litoměřicko 7 5 0 2 28:16 15
3. České Kopisty 7 4 0 3 36:27 12
4. TIGO 1996 6 4 0 2 25:20 12
5. Bohušovice 7 4 0 3 21:28 12
6. Štětí 8 3 0 5 23:21 9
7. Malé Žernoseky 7 2 0 5 19:29 6
8. Střížovice 7 2 0 5 15:41 6
9. Pokratice 6 0 0 6 4:39 0


Okresní soutěž sk. A: Milešov – Prackovice 3:1 (Samseli, Kouba, Hřebík – Tóth), Lovečkovice – Třebívlice 3:0 kont., Lovosice – Brozany 7:1 (Hadaš 2, Kalaj, Kočina, Drbal, Suchý, Friedl – Dětínský), Sulejovice-Čížkovice 0:8 (Koždoň 4, Luciv, Balango, Mejta, Růzha), Lovosice RM – V. Žernoseky 2:1 (Dvořák, Majer – Bareš). Nejlepší střelci: 13 – Petrik (Milešov), 12 – Pechánek (V. Žernoseky, 11 – Udatný (Lovosice RM), 10 – Bareš (V. Žernoseky), 9 – Friedl, Hadaš (Lovosice), Mrvík (Sulejovice), Šveňha (Lovečkovice).

1. Lovosice 8 7 0 1 39:12 21
2. Velké Žernoseky 8 5 0 3 33:11 15
3. Milešov 8 5 0 3 39:19 15
4. Lovosice RM 8 4 1 3 26:24 13
5. Brozany 8 4 1 3 15:27 13
6. Lovečkovice 8 4 0 4 26:31 12
7. Čížkovice 8 3 1 4 24:25 10
8. Třebívlice 8 3 1 4 17:26 10
9. Sulejovice 8 2 1 5 19:38 7
10. Prackovice 8 0 1 7 9:34 1


Okresní soutěž sk. B: Mš. lázně – Hoštka odloženo, Podlusky – Roudnice K 4:1 (Pětík 2, Slípka, Rejhon – Karfilát), Libochovice – Libotenice 2:0 (Wald, Johanovský), Vražkov – Kleneč 5:2 (Hanzlík 2, Rosa, Křtěn, Livora – Šindelář, Zemanec). Střelci: 14 – Ouzký (Mš. lázně), 13 – Cuc (Libotenice), Hlaváček (Mš. lázně).

1. Vražkov 7 5 0 2 28:18 15
2. Kleneč 7 4 1 2 23:14 13
3. Roudnice K 7 4 0 3 22:22 12
4. Podlusky 8 3 2 3 28:21 11
5. Mšené-lázně 5 3 1 1 30:24 10
6. Libochovice 6 3 1 2 11:12 10
7. Libotenice 7 3 0 4 36:31 9
8. Černiv 7 2 0 5 22:31 6
9. Hoštka 6 0 1 5 10:37 1


Pátek 21. 10. od 16:30: Pokratice – Střížovice, Litoměřicko – Č. Kopisty, Žitenice – TIGO, Bohušovice – M. Žernoseky, V. Žernoseky – Milešov, Čížkovice – Lovosice RM, Brozany – Sulejovice, Třebívlice – Lovosice, Prackovice – Lovečkovice, Kleneč – Mšené-lázně, Libotenice – Vražkov, Roudnice K – Libochovice, Hoštka – Černiv.