Okresní přebor: Štětí – Litoměřicko 2:4 (Vála, Kušpál – Křivský 2, Novotný, Křeček), Žitenice – Pokratice 11:1 (Sionko 3, Vít 3, Divecký 2, Mráz 2, Bečka – Bystrov), M. Žernoseky – Střížovice 3:0 (Janda 2, Bortlík), TIGO – Č. Kopisty 5:2 (Krejza, Černý, Knapík, Landa, vl. – R. Kutler, V. Kutzler).

Nejlepší střelci: 13 – Vít, 7 – Divecký, Mráz (všichni Žitenice), Křeček (Litoměřice).

1. Žitenice 3 3 0 0 31:4 9
2. Litoměřice 3 3 0 0 12:3 9
3. TIGO 1996 4 3 0 1 16:12 9
4. Štětí 4 2 0 2 13:8 6
5. Bohušovice 3 2 0 1 13:9 6
6. Malé Žernoseky 4 1 0 3 9:14 3
7. Střížovice 4 1 0 3 6:19 3
8. České Kopisty 4 1 0 3 13:23 3
9. Pokratice 3 0 0 3 1:22 0


Okresní soutěž sk. A: Milešov – Brozany 1:2 (Chmelař – Horký, Manda), Třebívlice – Čížkovice 4:4 (Bečvář 2, Ruffer, Vidovič – Nergl, Jan Mejta, Jar. Mejta, Filous), Prackovice – V. Žernoseky 1:7 (Doleček – Pechánek 4, Bareš 2, Šrámek), Lovečkovice – Lovosice RM 2:4 (Šveňha, Valach – Kalivoda 2, Gasser, Dvořák), Lovosice – Sulejovice 3:1 (Kunrt, Friedl, Bendl – Hrdlička).

Nejlepší střelci: 9 – Udatný (Lovosice), 6 – Bareš, Pechánek (oba Velké Žernoseky), Mrvík (Sulejovice).

1. Lovosice RM 4 3 0 1 19:6 9
2. Lovosice 4 3 0 1 21:9 9
3. Velké Žernoseky 4 3 0 1 16:4 9
4. Brozany 4 3 0 1 7:13 9
5. Třebívlice 4 2 1 1 14:10 7
6. Sulejovice 4 2 0 2 12:16 6
7. Milešov 3 1 0 2 10:9 3
8. Lovečkovice 3 1 0 2 10:13 3
9. Čížkovice 4 0 1 3 7:16 1
10. Prackovice 4 0 0 4 4:24 0


Okresní soutěž sk. B: Mšené-lázně – Káčko Rce 8:5 (Ouzký 4, Trejbal 2, Hlaváček, Kučera – Král 3, Hubálek, Frič), Hoštka – Kleneč 2:6 (Sailer 2 – Ludvík 2, Šindelář 2, Zemanec, Blahovec), Černiv – Vražkov 2:5 (Malíř, Filipec – Král 2, Hanzlík, Kraupner, Derynk), Podlusky – Libochovice 4:0 (Hanč 3, Slípka).

Nejlepší střelci: 11 – Ouzký (Mš. lázně), 6 – Čada, Hanč (Podlusky), Král (Káčko Rce), Cuc (Libotenice).

1. Vražkov 3 3 0 0 12:5 9
2. Podlusky 4 2 1 1 19:7 7
3. Mšené-lázně 4 2 1 1 25:20 7
4. Kleneč 3 2 0 1 12:6 6
5. Roudnice K 4 2 0 2 13:15 6
6. Libochovice 3 1 1 1 6:7 4
7. Libotenice 3 1 0 2 15:16 3
8. Černiv 4 1 0 3 9:19 3
9. Hoštka 4 0 1 3 6:22 1


Pátek od 17 hodin: Č. Kopisty – Štětí, Střížovice – TIGO, Pokratice – Bohušovice, Litoměřicko – Žitenice, Sulejovice – Milešov, Lovosice RM – Lovosice, V. Žernoseky – Lovečkovice, Čížkovice – Prackovice, Brozany – Třebívlice, Libochovice – Mš. lázně (odl. na 27. 10), Vražkov – Podlusky, Kleneč – Černiv, Libotenice – Hoštka.