Okresní přebor:

Tigo 1996 – Žitenice 2:2 (2:0)
Branky: Stejskal 2 – Mráz, Sionko.

„Žitenice přijely s nabitým kádrem bývalých reprezentantů a ligových hráčů. Nám vyšel začátek, kdy se dvakrát střelecky prosadil Lukáš Stejskal. Do konce první půle mohl soupeř vyrovnat, ale i my jsme mohli po dvou šancích zvýšit náskok. V druhé půli nás hosté zatlačili a díky důrazu vyrovnali. Měli převahu, vytvářeli si šance, ale podržel nás brankář Petr Fišer. Utkání mohl za Tigo rozhodnout Michal Musil, u soupeře to byli Jarošík a Divecký. Nakonec zápas dospěl k remíze, což je pro nás úspěch, že jsme tak silnému celku odebrali bod," poznamenal vedoucí domácího mužstva Horymír Davídek.

Zimní přestávku stráví na čele Žitenice, které mají o neskutečných 38 gólů lepší skóre než druhé Tigo.

Tigo 1996: Fišer – Fadler, Proft, Tomek, Knapík – Lébl, Petrus, Novák, Krejza – Musil Stejskal (Kočí, Bergl, O. Němec).
Žitenice: Husar – Černý, Jeslínek, Müller, Novotný – Sionko, Jarošík, Budka, Divecký – Mráz, Štajner (Klíma,Vízek).

Další výsledky: Litoměřice – Štětí 5:4 (Křeček 2, Kopecký, Náprstek, Hervert – Fibich 2, Hamšík, Vála), Pokratice – Č. Kopisty – odloženo, Bohušovice – M. Žernoseky 7:3 (Kačírek 2, Šindela, Poruba, Ponert, Rožec, Baloun – Rambousek, Drbal, Koskuba). Pátek od 16:30: Štětí – Pokratice.

Nejlepší střelci: 19 – Mráz (Žitenice), Stejskal (Tigo), 18 – Divecký (Žitenice).

Okresní soutěž sk. A:

V. Žernoseky – Prackovice 2:7 (Kružík, Mončák – Šonda 3, Koh)t, Navrátil, Barvíř, Skořepa), Sulejovice – Milešov 1:4 (Mrvík – Harvatovič, Neruda, Čubík, Albrecht), Lovečkovice – Brozany – odloženo na 1. 4. 2016. Třebívlice – Lovosice 5:5 (Ruffer 2, Figr 2, Švejda – Kunrt 3, Klančík, Friedl), Lovosice RM – Čížkovice 3:1 (Gasser, Kalivoda, Udatný – Sečkár).

Nejlepší střelci: 22 – Mrvík (Sulejovice), 18 – Udatný (Lovosice RM).

Okresní soutěž sk. B:

Kleneč – Hoštka 6:0 (Švec 3, Kysela, Ludvík, Medřický), Libotenice – Mšené-lázně 3:3 (Pocner, Mazánek, Cuc – Trejbal 2, Šanda), Roudnice K – Libochovice 3:4 (Lukáš 2, Frič – Vaněček, Zůna, Mach, Boček), Předonín – Podlusky 5:7 (Hubený 4, Kratochvíl – Čada 4, Rejhon 2, Korous), Střížovice – Černiv 8:1 (Srba 5, Hladký 3 – Lubas).
Nejlepší střelci: 18 – Čada (Podlusky), 15 – Cuc (Libotenice), Hladký, Srba (Střížovice).

1. Podlusky 9 8 0 1 51:25 24
2. Střížovice 9 6 0 3 44:20 18
3. Libotenice 9 5 2 2 31:20 17
4. Mšené-lázně 9 4 1 4 33:25 13
5. Libochovice 9 4 1 4 26:28 13
6. Předonín 9 4 1 4 27:35 13
7. Kleneč 9 3 1 5 24:31 10
8. Hoštka 8 3 1 4 17:26 10