Okresní přebor:

Vražkov – Tigo 1:7 (Priessol – Kočí 2, Landa 2, Petrus, Krejza, Steklý), Bohušovice – Terezín 3:0 kont. Litoměřice – Č. Kopisty 1:1 (Náprstek – Kutzler), Žitenice – Brozany 8:2 (Lokvenc 2, Sionko 2, Černý, Divecký, Budka, Mráz – Dětinský, Koskuba).

1. Žitenice 9 9 0 0 69:10 27
2. TIGO 1996 9 8 0 1 63:17 24
3. Bohušovice 9 4 1 4 21:31 13
4. Vražkov 9 4 1 4 21:40 13
5. České Kopisty 10 3 2 5 30:45 11
6. Litoměřice 8 2 3 3 18:20 9
7. Brozany 9 1 1 7 11:44 4
8. Pokratice 9 0 2 7 7:33 2
Terezín odstoupil 27. dubna ze soutěže, jeho výsledky byly anulovány.


Okresní soutěž sk. A:

Prackovice – Lovosice RM 1:2 (Toth – Heller, Laube), Čížkovice – Lovečkovice 6:4 (Koždoň 3, Streit 2, Chládek – Matoušek 2, Vereš, Sýkora), M. Žernoseky – Milešov 4:2 (Stejskal 3, Rambousek – Pazdera, Wajshajtl), Třebívlice – V. Žernoseky 4:1 (Figr 2, Andrle, Krogner – Kružík), Lovosice – Sulejovice 3:5 (Zdich 2, Kočina – M. Mrvík 2, V. Mrvík, Henych, Bláha).

1. M. Žernoseky 12 9 2 1 50:19 29
2. Milešov 12 7 2 3 42:20 23
3. Čížkovice 12 7 1 4 49:27 22
4. Sulejovice 12 7 0 5 51:30 21
5. Třebívlice 12 6 2 4 36:33 20
6. V. Žernoseky 12 6 0 6 25:27 18
7. Lovosice 12 5 0 7 34:26 15
8. Lovosice RM 12 4 1 7 34:65 13
9. Lovečkovice 12 3 2 7 29:50 11
10. Prackovice 12 0 2 10 14:67 2


Okresní soutěž sk. B:

Mšené-lázně – Střížovice 1:7 (Staněk – Minárik 4, Šesták, Jachek, Řízek), Černiv – Libochovice 4:3 (Hrdý 2, Lubas, Udatný – Boček 2, Mach), Podlusky – H. Beřkovice 6:0 (Rejhon 2, Fišer 2, Slípka, Tarachanič), Hoštka – Kleneč 4:4 (Jelínek 2, Pěkný 2 – Doležal 2, Jehl, Kysela), K Roudnice – Štětí 0:6 (Pilař 2, Pixa 2, Svoboda, Vála).

1. Štětí 12 12 0 0 66:12 36
2. Podlusky 12 9 2 1 46:21 29
3. Střížovice 12 8 1 3 54:29 25
4. Černiv 10 6 1 3 37:30 19
5. Libochovice 12 6 0 6 33:49 18
6. Kleneč 12 4 2 6 31:35 14
7. Roudnice K 12 3 0 9 28:52 9
8. Hoštka 11 2 2 7 31:41 8
9. Mšené-lázně 12 2 0 10 31:64 6
10. Horní Beřkovice 11 1 2 8 15:39 5


Čtvrtek od 17:30 hodin: Žitenice – Vražkov, Brozany – Litoměřice, Č. Kopisty – Bohušovice, Pokratice – Tigo, Lovosice – Prackovice, Sulejovice – Třebívlice, V. Žernoseky – M. Žernoseky, Milešov – Čížkovice, Lovečkovice – Lovosice RM, K Roudnice – Mšené-lázně, Štětí – Hoštka, Kleneč – Podlusky, H. Beřkovice – Černiv, Libochovice – Střížovice.