Okresní přebor: Vražkov – Litoměřice 1:4 (Vojtěch – Hervert 2, Křivský, Šebesta), Bohušovice – Žitenice 0:11 (Sionko 6, Mráz 2, Divecký 2, Horňák), Tigo – Č. Kopisty 11:0 (J. Krejza 3, Landa 2, P. Krejza, Benda, Svoboda, Němec, Lébl, Steklý), Terezín – Pokratice 1:6 (Satran – Patzenhauer 2, Macel, Prokůpek, Chlouba, Slabý).

Nejlepší střelci: 12 –  Divecký, 11 – Mráz (Žitenice), 10 – Musil (Tigo), 7 – J. Krejza, Landa (Tigo), Sionko (Žitenice).

1.    Žitenice    5    5    0    0    41:8    15
2.    Nučnice    4    4    0    0    40:5    12
3.    Litoměřice    5    2    1    2    13:13    7
4.    Terezín    5    2    0    3    17:26    6
5.    Bohušovice    5    2    0    3    7:22    6
6.    Vražkov    4    1    1    2    7:21    4
7.    České Kopisty    4    1    1    2    8:23    4
8.    Pokratice    4    1    0    3    6:9    3
9.    Brozany    4    0    1    3    3:15    1


Okresní soutěž sk. A: Prackovice – Třebívlice 4:4 (Šonda 2, Dvořák, Kadleček – Douša, Štěpán, Figr, Jarina), M. Žernoseky – Lovosice 2:1 (Baslík, Drbal – Hadaš), Čížkovice – Sulejovice 0:5 (M. Mrvík 3, Rázek, Cerman), Lovosice RM – V. Žernoseky 2:5 (Kasal, Laube – Jankovský, Homola, Vodrážka, Merta, Mončák), Lovečkovice – Milešov 1:2 (Příhoda – Neruda, Lache).

Nejlepší střelci: 7 – Neruda (Milešov), 6 – Filous (Čížkovice), 5 – Dostál (Třebívlice), Šveňha (Lovečkovice), Mrvík (Sulejovice).

1.    Malé Žernoseky    5    4    1    0    18:6    13
2.    Velké Žernoseky    5    4    0    1    14:8    12
3.    Milešov    5    3    1    1    19:10    10
4    Čížkovice    5    3    0    2    24:11    9
5    Lovosice    5    3    0    2    16:6    9
6    Sulejovice    5    2    0    3    14:12    6
7    Třebívlice    5    1    1    3    14:20    4
8    Lovečkovice    5    1    1    3    9:20    4
9    Lovosice RM    5    1    0    4    12:34    3
10    Prackovice    5    0    2    3    12:25    2


Okresní soutěž sk. B: Mšené-lázně – Hoštka 6:5 (Hlaváček 2, Dufek, Novák, Košťál, Šrámek – Pěkný 2, Zedek 2, Sailer), Podlusky – K Roudnice 4:2 (Čada 3, Rejhon – Hubálek, Řehák), Černiv – Štětí 1:5 (Kunert – Svoboda 2, Pilař 2, Jonák), Střížovice – Kleneč 10:3 (Hladký 4, Minárik 2, Srba 2, Podrabský, Řízek – Kysela 3), Libochovice – H. Beřkovice 5:1 (Vaněček 2, Křivan 2, Boček – Florian).

Nejlepší střelci: 8 – Hladký (Střížovice),  7 – Čada (Podlusky), Hlaváček (Mšené-lázně).

1.    Štětí    5    5    0    0    25:7    15
2.    Podlusky    5    4    0    1    19:10    12
3.    Střížovice    5    3    0    2    23:11    9
4.    Černiv    5    3    0    2    19:16    9
5    Kleneč    5    3    0    2    17:18    9
6    Libochovice    5    3    0    2    15:20    9
7    Mšené-lázně    6    2    0    4    24:27    6
8    Hoštka    5    2    0    3    18:19    6
9    Roudnice K 6    1    0    5    11:28    3
10    Horní Beřkovice    5    0    0    5    7:22    0

Pátek od 17 hodin: Terezín – Vražkov, Č. Kopisty – Pokratice, Brozany – Tigo, Litoměřice-Bohušovice, Milešov – Prackovice, V. Žernoseky – Lovečkovice, Sulejovice – Lovosice RM, Lovosice – Čížkovice, Třebívlice – M. Žernoseky,     H. Beřkovice – Mšené-lázně, Kleneč – Libochovice, Štětí – Střížovice, K Roudnice – Černiv, Hoštka – Podlusky.