Tentokrát uspěli u svých soupeřů ze středu tabulky, když bez větších problémů zdolali Krupku B a Teplice B. Roudnická rezerva neuspěla ani jednou, poslední Kalich Litoměřice bodoval v Meziboří.

Výsledky 15. kola: Meziboří - Kalich Litoměřice 9:10, Litvínov B - Baník Most D 10:6, SKP Ústí B - Česká Kamenice 10:3, Jirkov C - Chemička Ústí 10:4, Krupka B - Štětí 6:10, SKST Teplice B - Roudnice B 10:7. 16. kolo: Litvínov B - Kalich Litoměřice 10:2, Meziboří - Baník Most D 1:10, Jirkov C - Česká Kamenice 10:9, SKP Ústí B - Chemička Ústí 10:9, SKST Teplice B - Štětí 2:10, Krupka B - Roudnice B 10:7.

Pořadí jednotlivců: 1. Novák, 40 vítězství, 3 prohry, úspěšnost 93,02%, 2. Dvořák (oba Štětí), 41, 6, 87,23%, 3. Beneš (SKP Ústí B), 35, 10, 77,78%, 4. Krejčí (Krupka B), 30, 9, 76,92%, 5. Kadlec (Litvínov B), 37, 12, 75,51%.

KP I. třídy

1.Štětí 16 0 0 0 160:46 62

2.Litvínov B 13 0 3 0 141:78 56

3.Baník Most D 12 0 4 0 139:77 53

4.Krupka B 10 0 6 0 129:105 46

5.SKST Teplice B 10 0 6 0 126:113 45

6.SKP Ústí B 10 0 6 0 136:112 44

7.Jirkov C 8 0 8 0 109:115 39

8.Chemička Ústí 7 0 9 0 128:109 39

9.Č. Kamenice 5 0 11 0 94:142 32

10.Meziboří 2 0 14 0 91:142 25

11.Roudnice B 2 0 13 1 55:153 20

12.Kalich Ltm 1 0 15 0 43:159 18

V KP II. třídy sk. C se za bezkonkurenční Severotuk Ústí E seřadily na druhém až pátém místě celky z Litoměřicka v pořadí Štětí B, Lovosice, Třebívlice a Terezín. Hráči Roudnice C jsou zatím na sedmé příčce.

Výsledky 15. kola: Filipov B - GBD Benešov 9:10, Třebívlice - Děčín B 13:5, Štětí B - Terezín 11:7, Chemička Ústí B - Severotuk Ústí E 5:13, Varnsdorf - Lovosice 11:7, SKP Ústí C - Roudnice C 6:12.

Pořadí jednotlivců: 1. Seibert, 2. Weichart, 46, 2, 95,83%, 3. Fiklík (všichni Severotuk Ústí E), 34, 2, 94,44%, 4. Peterka ml. (Lovosice), 39, 4, 90,70%, 5. Budinský (Severotuk Ústí E), 34, 4, 89,47%.

KP II. třídy sk. C

1.Severotuk Ústí E 15 0 0 0 207:63 60

2.Štětí B 12 0 3 0 161:111 49

3.ASK Lovosice 10 0 5 0 149:122 46

4.Sokol Třebívlice 10 0 5 0 147:124 46

5.Terezín A 7 0 8 0 143:130 39

6.Filipov B 8 0 7 0 137:136 38

7.Roudnice C 8 0 7 0 139:132 38

8.Chemička Ústí B 6 0 9 0 136:137 34

9.GPD Benešov 6 0 9 0 130:142 31

10.Varnsdorf 4 0 11 0 97:175 27

11.SKP Ústí C 2 0 13 0 108:163 22

12.SKST Děčín B 2 0 13 0 76:195 20