Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

Štětí porazilo Nový Bor, Hrobce tým Pokratic

Litoměřice – Úspěšně si vedli o víkendu oba zástupci regionu z nejvyšší krajské soutěže ve svých přípravných zápasech. Štětí porazilo divizní Nový Bor 2:1, Hrobce zdolaly Pokratice.

5.2.2015

Druhý přátelský mač během dvou dnů mají v nohách fotbalisté FC Nový Bor. Foto: Deník/Jaroslav Marek

V Novém Boru se začalo  opatrně a v prvních patnácti minutách nic zvláštního na hřišti k vidění nebylo.

Domácí špatně zahráli volný přímý kop a Štětí se do tempa také dostávalo pomalu. Teprve v 18. minutě na sebe upoutala pozornost střela Tichého, ale brankář domácích vyrazil do bezpečí. Ve 22. minutě podržel mužstvo báječným zákrokem Michovský v brance Štětí, když obrana pozdě reagovala na rychlou kombinaci Nového Boru zakončovanou Ruszem. Skóre se poprvé měnilo v 31. minutě, kdy se z trestného kopu přesně trefil Stejskal – 0:1. Domácí se snažili, měli několik dobrých akcí, ale chybělo důraznější zakončení.

Druhý přátelský mač během dvou dnů mají v nohách fotbalisté FC Nový Bor.

„Ve druhém poločase poslal do boje trenér Jeníček další hráče z lavičky. Naše hra se  ještě zlepšila, také jsme si připravili několik příležitostí, ale stále zůstávala jen u šancí," konstatoval sekretář Jiří Obrovský.

Od 65. minuty začal Nový Bor získávat územní převahu. Dalekonosná střela minula tyč Doležala, který nastoupil do branky Štětí. Reflexivně zasahoval po nádherné kombinační akci Boru. V době stupňujícího se tlaku ale domácí obrana nechala pootevřená zadní vrátka, Tichý se uvolnil, obhodil si brankáře a z velkého úhlu míč do branky dostal – 0:2. Radost hostů trvala přesně 2 minuty. Nový Bor předvedl akci, které musel zatleskat i soupeř. Míč letěl zprava, doleva a zpět z kopačky Macha před branku, kde Moravec přímo z voleje napnul Doležalovu síť  – 1:2.

Štětí hraje v sobotu ve 13 hodin v Mimoni. Hrobečtí si na umělku pozvali po podzimu druhý tým I. A třídy z Pokratic, proti kterému se výrazněji prosadili až ve druhém poločase.

„V tom prvním jsme se špatně pohybovali. Pak se to trochu zlepšilo, začalo se hrát kolmo dopředu a přišly konečně i góly. Nebylo to ideální, ale spíš jen ucházející," zhodnotil duel domácí kouč Marián Řízek. V sobotu od 13 hodin přivítají Hrobce Sokol Vraný (KP).

Nový Bor - Štětí 1:2

Branky: 72. Moravec – 31. Stejskal, 70. Tichý, poločas 0:1, r. Zlatník, 30.
Štětí: Michovský (45. Doležal) –  Tůma, Šmidrkal, Šimral, Ransdorf – Kucler, Malák, Slanička, Stejskal – Belák, Tichý.

Hrobce - Pokratice 6:1

Branky vítězů: Kala 2, Polák, Horák, Horký, Mikas, poločas 2:1.
Hrobce-Roudnice: Kysela – Hendrich, Bartůněk, Neuman, Kühn – J. Slavíček (46. Sekera), Polák, Štorc (55. Horák), P. Slavíček (46. Horký) – Brožík (46. Mikas), Kala.

Autor: Redakce

5.2.2015 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Cukrář, moučníkář 13 500 Kč Výrobci cukrovinek Operátoři výroby dortů - Výrobci cukrovinek. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: MVP: Pekařská č.p. 598/1, Praha 5, Kontakt: Schönauerová Karolína, tel.: 728 015 361, e-mail: schonauerova@medstaff.cz. Prvotní kontakt osobně na adrese Zlatnická 7, Praha 1, Medistaff s.r.o., PO a ST 10-14 hod.. Pracoviště: Sweet delight a.s., Pekařská, č.p. 598, 155 00 Praha 515. Informace: Karolína Schönauerová, +420 728 015 361. Informační technologie - Informační technologie Programátor 65 000 Kč Vývojáři softwaru Product Engineer. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 65000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Náplň práce:, -Vývoj webových aplikací v cross-functional teamu, úzká spolupráce s designéry, UX, testery a BE vývojáři, -Vývoj react components server-side integration logic s využitím TypeScript (převedený do JavaScript / ES6) , Požadavky, -Plynulá znalost angličtiny (jedná se o firemní jazyk), -Ideálně zkušenost z digitální agentury, práce ve Scrumu, -1a více let zkušeností s FE vývojem, , Výhody:, 25 dní dovolené, flexibilní pracovní doba, firemní snídaně, vzdělávání, možnost home-office, MultiSport karta, 3 sick days, pet friendly office. Pracoviště: Sinnerschrader praha s.r.o. - 001, Drahobejlova, č.p. 2400, 190 00 Praha 9. Informace: Klára Kleinová, +420 773 430 727. Obchod - Prodavač/ka do pekařství 23 000 Kč Prodavač/ka do pekařství. Do našeho pekařství a cukrárny hledáme posilu na pozici prodavač/ka do provozovny v centru Prahy. Jedná se o pultový prodej s příjemným posezením pro naše hosty. Doprava a logistika - Řidič sk.B 21 000 Kč Přijmeme řidiče sk. B, vhodné i pro aktivní důchodce.

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

Patrizio Stronati na snímku z semifinále fotbalového poháru MOL Cup mezi FK Mladá Boleslav a SFC Opava v Mladé Boleslavi 26. dubna 2017.
15

Myslel jsem, že si ze mě střílí, říká reprezentační nováček o pozvánce

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

-

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.

Jablonec odstřelil Olomouc a nadělil jí tři góly. O vítězství rozhodl Doležal

V koncovce se dlouho trápili, ale nakonec dokázali nasázet góly a vybojovat tři body. Jablonečtí fotbalisté zásluhou Martina Doležala porazili Olomouc 3:0.