Už v desáté minutě totiž inkasovali poté, co se do zakončení prodral Hankocy. Ještě do poločasu ale stačil otočit skóre Belák. Krátce po změně stran přidal třetí branku domácích fotbalistů Malák a poté už v pohodě navyšovali vedení.

V nejvyšší krajské soutěži jim tak patří po sedmi odehraných zápasech velmi dobrá druhá příčka. V dalším duelu se Štětí představí ve šlágru u třetích Modlan.

„V prvních třiceti minutách naše mužstvo hledalo tu správnou provozní teplotu. Do zápasu nás dostaly dvě rychlé branky v závěru poločasu, a když jsme hned úvodu druhého poločasu zvýšili na 3:1, tak bylo o osudu zápasu rozhodnuto.
Ve druhém poločase jsme hosty, kterým viditelně docházely síly, jasně přehráli a zaslouženě získali tři body do tabulky," zhodnotil utkání sekretář vítězného SK Štětí Milan Plíšek.

Štětí - Žatec 7:1

•Branky: Belák 3, Malák, Ransdorf, Stejskal, Slanička z pen. – Hankocy, ŽK 3:2, poločas 2:1, r. Doubek, 120.
•Štětí: Kloub – Čámský (68. Poráč), Ransdorf, Hrdý, Mencl – Kucler, Malák, Slanička, Stejskal (75. Marek) – Belák, Tichý (68. J. Grepl).