Do první vážnější šance se dostali hosté, gólman Michovský si ale s pokusem Cásky poradil. Štětí ale postupně přebíralo iniciativu a přicházely i šance. Po čtvrthodince Stejskalův pokus vytáhl gólman Keller (r. 1996) nad a po následném rohu pálil vysoko nad branku i Rejman. Hosté se soustředili na defenzivu, směrem dopředu nebyli příliš nebezpeční. Domácí ale recept na překonání defenzivy Litolských nenašli ani po změně stran.

„Je to samozřejmě ztráta. I když se to herně postupně zlepšuje, výsledkově to není dobré. Měli jsme některou z těch šancí hlavně v první půli proměnit. Ve druhém poločase už to byla spíš křeč. Teď jedeme dvakrát ven, kde to nebude vůbec lehké," poznamenal trenér Štětských Jaromír Kala.

„Přijeli jsme s jasným úkolem. Nepustit soupeře v tabulce před sebe. Trochu jsme tomu podřídili i taktiku. Chtěl bych klukům poděkovat za přístup k zápasu. V některých situacích jsme měli i štěstí, na druhou stranu jsme měli i smůlu, protože i my jsme neproměnili několik šancí. S výsledkem jsme spokojení," přiznal na klubových stránkách kouč hostů Pavel Jareš.

Štětí - Litol 0:0

• Rozhodčí: Cihlář, ŽK 5:5, 100.
• Štětí: Michovský - Kala, Slanička, Tůma, Kucler - Belák, Malák, Stejskal - Rejman, Tichý (67. Pilař), Gabčo (78. Mencl).