Přitom svěřenci Josefa Vinše zahájili skvěle. Po brankách Tichého a Ransdorfa vedli už v páté minutě 2:0. Tatran ale zápas nezabalil, o chvíli později šťastně snížil Mikeš a krátce před poločasem se míč dostal do sítě Gabriela po teči Carbola.

A dokonalý obrat přišel téměř ihned po změně stran, kdy chybu domácích potrestal Karban. Stejskal sice ze standardky srovnal, ale minutu před koncem rozhodl o výsledku kadaňský Mařík.

„Bohužel ve druhém domácím zápase v řadě jsme přišli o všechny body. Začali jsme přitom skvěle.

Rychlé dvoubrankové vedení nám nepomohlo a zbytečné ztráty míče zkušení hosté trestali. Ve druhém poločase jsme byli o něco aktivnější než soupeř, ale na druhou stranu nezbývá než souhlasit s trenérem Kadaně Karlem Šidlofem, který po zápase vítězství svých svěřenců okomentoval slovy, že chtěli vyhrát více než domácí," poznamenal ve svém komentáři štětský sekretář Milan Plíšek.

Štětí - Kadaň 3:4

•Branky: Tichý, Ransdorf, Stejskal – Mikeš, Cambol, Karban, Mařík, ŽK 2:2, poločas 2:2, r. Sabo, 100.
•Štětí: Gabriel – Poráč (65. Tůma), Šmidrkal, Šimral, Ransdorf – Kucler, Malák, Slanička, Stejskal – Belák,Tichý (65. Blažek).