První branku viděli příznivci ve 14. minutě, kdy se z přímého kopu trefil Stejskal. Štětí to nabudilo a hosté museli odolávat dalším nájezdům. Blízko gólu byl Tichý, ale z bezprostřední blízkosti usměrnit míč za záda Loose nedokázal. Vynahradil si to v 26. minutě, kdy po skvělé kombinační akci Beláka s Kuclerem zvyšoval na 2:0.

Dvoubrankové vedení domácí namlsalo a Vilémov byl blízko snížení, hezky sehraný volný přímý kop ale odvrátil na roh Tichý. Starosti měl domácí brankář i se střelou ze 40 metrů. Dlouhá jarní trestní pauza prospěla Belákovi, který hýřil aktivitou. V 63. minutě si obhodil obránce, ale spoluhráče už nenašel. Jestliže 70 minut vývoj zápasu domácí kontrolovali, tak ve zbývající dvacetiminutovce to bylo spíše opačně.

V 72. minutě skončil míč z volného přímého kopu těsně vedle domácí tyče. V 75. minutě hosté roztočili ve štětské šestnáctce kolotoč, ale zakončení chybělo. Gólu se však přece jen dočkali. Šťastným střelcem, který hlavou míč lehce tečoval, byl Dobeš. A v 80. minutě po zpětné přihrávce nezadržitelně pálil Jindřich – 2:2.

Nejdramatičtější moment  zápasu, který vyvolal velké emoce ještě v průběhu, ale hlavně po něm, přišel ve čtvrté minutě nastavení. Nedovolený zákrok na hranici velkého vápna Vilémova byl potrestán přímým kopem. Stejskal trefil nechytatelně a stanovil konečný výsledek na  3:2 pro domácí.    

Štětí - Vilémov 3:2

• Branky: Stejskal 2, Tichý – Dobeš, Jindřich, ŽK 2:2, poločas 2:0, r. Růžička, 150.
• Štětí: Michovský – Poráč, Šimral, Ransdorf, Stejskal – Kucler, Malák (85. Matoušek), Slanička, Rejman – Tichý (80. J. Svoboda), Belák.