V Chomutově prohrávali s LoKo už 0:3, ale nakonec se radovali z výhry 5:3, když se hrdinou stal střídající Grepl – autor hattricku.

První poločas patřil domácím, postupně se trefili Vintrlík, Slowik a Sojčík. Šance měli i hosté, ale prosadit se nedokázali. „Do čeho domácí kopli, to tam spadlo," ohodnotil úvodní pětačtyřicetiminutovku štětský stoper Michal Šmidrkal.

Na začátku druhé půle podržel Štětí gólman Kloub, ale pak už se jeho spoluhráči rozjeli. V 54. minutě snížil hlavou Šimral, čtvrthodinky před koncem se trefil Belák a v 80. minutě si na centr Poráče naběhl Grepl a bylo srovnáno. Stejný hráč pak o chvíli později zužitkoval přihrávku Maláka a hattrick završil střídající borec v nastavení, kdy ho viděl Koráň.

„Hráči si za výkon ve druhém poločase zaslouží pochvalu. Tým se z výkonu z prvního poločasu poučil a ve druhé kapitole tohoto utkání ovládl dějství," zhodnotil duel na klubových stránkách sekretář SK Milan Plíšek.

Chomutov - Štětí 3:5

•Branky: 14. Vintrlík, 39. Slowik, 39. Sojčík – 54. Šimral, 76. Belák, 80., 83. a 90. Grepl, ŽK 3:4, poločas 3:0, r. Šmíd, 70.
•Štětí: Kloub – Čámský, Šmidrkal, Šimral, Mencl (61. J. Grepl) – Kucler (54. Poráč), Slanička,
Malák (92. Tichý), Hrdý – Stejskal, Belák (88. Koráň).