„Jsem naštvaný kvůli tomu, jak k tomu naši hráči přistoupili. Od první minuty nedodrželi taktické pokyny. Přestože je soupeř kvalitní a má řadu výborných hráčů, svou ležérností a malou bojovností jsme mu to výrazně usnadnili," zlobil se po utkání Karel Koubek, člen výboru SK Brná.

„Podali jsme zodpovědný týmový výkon, brzy se nám podařilo otevřít skóre a utkání jsme v klidu kontrolovali. Po dvou slepených brankách v závěru prvního poločasu jsme vedli už 4:0 a soupeř psychicky i fyzicky odešel.

Ve druhém poločase už se řešila jen výše skóre," zhodnotil duel hrobecký kouč Jaromír Kala.

Brná - Hrobce 0:9

●Branky: 6., 12. a 54. Polák, 65. a 88. Kala, 39. Neuman, 41. Tomášek, 63. Mikas, 90. Lukeš, ŽK 0:4, poločas 0:4, r. Matys, 86.
●Hrobce: Sailer – P. Slavíček, Kejval, Matoušek, Hála – Polák, A. Kühn, Tomášek – J. Slavíček (57. Mikas), Neuman (80. Lukeš), Kala.