I. A třída

Pokratice – Libouchec 1:4
Domácím nevyšel začátek, v osmé minutě prohrávali 0:2. „Obrovsky nám pomohl úvod, kdy jsme dali dva rychlé góly," řekl kouč vítězů Václav Strádal. Právě začátek a vedení 2:0 položilo základy úspěchu Libouchce. „Mělo být po zápase, ale nebylo, soupeř snížil ve 43. minutě a pak nás dostal pod tlak. Vydrželo mu to čtvrt hodiny, pak to postupně polevil, po brance na 3:1 už bylo po všem," popisoval Strádal. Čtvrtý zásah do sítě už jen umocnil euforii hostů. „Kluci se na to těšili, už se to chtělo rozjet, přestávka v zimě byla dlouhá, vítězství je fantastické. Se třemi body jsem spokojený, trošku mě ale mrzí nedisciplinovanost," řekl kouč.

Branky: Knop – Němeček 2, Novák, Martinů, ŽK 3:5, poločas 1:2, r. Kolátor, 50.
Pokratice: Slanina – Dufek, Chvála, Kocman – Smetana, Bergmann, Keller, Knop, Kolomazník (79. Loula) – Písař, Rondoš (46. Vlašič).


Lovosice B – Jílové 0:4
Obavy trenéra lovosické rezervy Pavla Doležala před duelem s Jílovým se ukázaly jako oprávněné. Hosté byli aktivnější, měli větší chuť po vítězství. Už do poločasu si vypracovali tříbrankový náskok. „Z dnešního utkání máme jen pozitiva, snad až na koncovku. Kluci odvedli super výkon a domácím nic nedovolili. Všichni hráli s maximálním nasazením, za což byli odměněni brankami, kterých ale popravdě mohlo být víc. Jsem také rád, že se brzy do hry dostali i náhradníci, kteří také odvedli kvalitní výkon," dodal trenér vítězů Radek Rangl.

Branky: Just 2, Kurty 2, ŽK 3:2, poločas 0:3, r. Javorek, 50.
Lovosice B: Šafránek – L. Hrdý, Kovařík, Kočina, T. Hrdý – Drbal, Macháček, Walter, Krpeš – Trekoval (66. Neruda), Espinosa.


Křešice – Rumburk 1:5
Křešice se ještě nestačily rozehrát a už prohrávaly po brance Šotta, který skóroval ve druhé minutě. Pak sice po pěkné individuální akci srovnal Lepič, ale hosté ještě před půlí po tečované střele znovu vedli. Ve druhé půli držely Křešice krok do třetí branky ve své síti.

Branky: Lepič – Havel 2, Šott, Michalina, Chlada, ŽK 1:3, poločas 1:2, r. Spišák, 50.
Křešice: Větvička – Kučera, Schoř (63. J. Herold), Cibulka, Suchánek, Lébl, Lenrt, Bezemek, Restej, Hensch (82. M. Herold), Lepič.


I. B třída

Dubí – Černiv 0:1 np
U souseda v tabulce dokázali fotbalisté Sokola Černiv uspět, odvezli si dva body po penaltovém rozstřelu, když v normální hrací době branka nepadla.

ŽK 2:3, r. Vlk, 50.
Černiv: Chodura – Lédl, Udatný, Vít, Jopa (86. Miko), Cíl, Štros, Lubas (78. Česal), Netolický, Klug, Musil.

Straškov – Bezděkov 0:1
Podřipské derby mělo podle postavení mužstev v tabulce favorita v hostujícím Bezděkovu. Ten roli potvrzoval šancemi. Tu Krásy, Hendricha či Jiráska stihl zlikvidovat na této úrovni obdivuhodně chytající Doležal. Po hlavičce Čížka mu pomohlo břevno. Ani jeho protějšek Barcal se nenudil. O svých kvalitách přesvědčil především při příležitostech Klouba, Lebdušky a především v 88. minutě, kdy velkou možnost zlikvidoval Novotnému. „Tak špatný herní výkon nepředvedlo naše mužstvo dosud v žádném utkání. Na druhou stranu klukům nemůžeme upřít snahu. To ovšem proti tak zkušenému soupeři nestačilo," notovali si předseda Sokola Petr Kloub společně s někdejší oporou bratrem Pavlem Kloubem a trenérem Blahoslavem. Ten dodal: „Škoda, že jsem neměli k dispozici zkušeného stopera Cibulku a univerzála Blažka. Ti by nám moc pomohli."

Branka: Jirásek, ŽK 3:3, poločas 0:0, r. Vojta, 120.
Straškov: Doležal – Jan Novotný, Vlastník, Švec, Walhauser – Sekera, Pokorný (53. Turek), Mareš, Pešek – Lebduška, Jakub Novotný.
Bezděkov: Balcar – Řezníček, Svoboda, Matoušek (46. Strýhal), Čaněk – Pištora, Krása, Poláček, Hendrich – Čížek (86. Sedláček), Jirásek (90. Rubeš).

Libochovice – Kozly 7:0
Poslední tým tabulky udržel čisté konto do 21. minuty, kdy poprvé skóroval O. Hudik. Další branky v síti outsidera dlouho nepřicházely, až po dvou gólech v 53. a 59. bylo rozhodnuto.

Branky: Řezníček 3, O. Hudik 2, Horký, Srbecký, ŽK 2:5, poločas 1:0, r. Hamšík, 50.
Libochovice: Netolický – Wiesner, Zuna, Chlouba, Košťál – Novák (65. Červený), M. Hudik, Tuček (65. Urban), Horký – O. Hudik, Řezníček (78. Srbecký).

Litoměřice B – Rovné 5:2
Petr Hýř byl ústřední postavou duelu v Mlékojedech, kde domácí rezerva porazila Rovné 5:2. Už v prvním poločase totiž vstřelil čtyři branky domácích.

Branky: P. Hýř 4, M. Horváth – Kotrba 2, ŽK 2:2, r. Toráč, 50.
Litoměřice B: Folberger – Letafka, Kleniar, M. Hýř, Pekař, P. Hýř, Flégl, Janča, Císař, J. Horváth, M. Horváth.
Rovné: Kriner – Kotrba, Körmendy, Ullman (26. Migra), Týle, Cuchý, Vilánek, Drobný, Boura (41. Pecha), Šámal, Řezáč.

Liběšice – Č. Kopisty 0:1
V bojovném a vyrovnaném utkání rozhodla o výhře favorita střela Tůmy už ze 12. minuty.
Branka: Tůma, ŽK 2:0, poločas 0:1, r. Šifalda, 50.

Liběšice: Pokorný – Petrus, Novotný, P. Janda – Blažíček, Svoboda – Vlk, Mikina, Vlasák, T. Janda – Knop.
Č. Kopisty: Kubíček – Bergl, Plzák, Burza, L. Podaný, Krejza, P. Podaný, Horák, Kutzler, Tůma, Rážek.