Do vedení se Štětí dostalo v 18. minutě díky Stejskalovi. V úvodu druhé půle srovnal dorážející Pavlíček. Poté se dvakrát prosadil Slanička a Litoměřice už stačily jen v samém závěru snížit.

„Chtěli jsme, aby hráči vysoko napadali rozehrávku soupeře, což se dařilo. Štětí hrálo ze zabezpečené obrany na brejky a jeden také v první půli využilo. Byli jsme však častěji na míči, měli optickou převahu, jen jsme ji nedokázali využít. V tom se projevila nezkušenost především těch našich mladších hráčů. Ale určitě prokázali, že mají budoucnost. Zápas splnil vše, co jsme od něj očekávali," poznamenal litoměřický trenér Štefan Knapík.

V divizním celku se představili např. Tupý a Marič, kteří hráli na podzim v Brozanech. „Z Brozan se vrátil i Kuba Grunert, který je však stejně jako Tichý zraněný. Chyběl i Flégl. Tým opustili Macháček a Hála, který má namířeno do SK Hrobce. Právě tam odehrajeme v sobotu od 11 hodin další přátelák."

FK Litoměřice - SK Štětí 2:3

•Branky: Pavlíček 2 Slanička 2, Stejskal, poločas 1:0.

•Litoměřice: I. poločas: P. Pechatý - M. Novotný, Svoboda, Tupý, J. Dolejška - M. Horváth, Stožický, Marič, Suchý - J. Horváth Krejza. II. poločas: M. Pechatý - Tupý, Beran, Kleniar, Suchý - J. Horváth, Rapavý, Dolejška, J. Novotný - Pavlíček M. Horváth.

•Štětí: Michovský (46. Kloub) - Poráč, Šimral, Šmidrkal, Mencl - Kucler, Vacek, Slanička, Stejskal - Belák, Tichý (Malák, J. Grepl).