Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

Zimní liga odstartovala

Roudnice n. L. - Prvními zápasy odstartovala na roudnické umělce Zimní liga 2014. V úvodním kole se brankami nešetřilo, střelci se trefili celkem 28x.

5.2.2014

Ilustrační fotoFoto: archiv/Deník

Štětí B - SOŠ a VOŠ U17 11:1

V prvním utkání nedal nováček nejvyšší okresní soutěže šanci výběru SOŠ a VOŠ Roudnice U17, do jehož sítě se trefil jedenáctkrát. V prvním poločase ještě drželi dorostenci celkem příznivý stav (3:0), ale po změně stran se rozjel brankostroj. Při chuti byl především Peterka autor čtyř přesných tref.

H. Počaply - Předonín 1:9

Také druhý sobotní duel skončil vysokým rozdílem. Předonín, po podzimu 13. tým II. třídy, vedl v poločase nad H. Počaply už 6:1, když jedinou trefu III. třídního týmu z Mělnicka zařídil Trubička. Ve druhé půli padly do sítě Sokola ještě další tři góly.

Pšovka - Lužec 3:3

Duel dvou zástupců z I. B třídy skončil dělbou bodů.

Další program: Sobota: Horní Počaply - SOŠ a VOŠ U17 (od 9). Neděle: Předonín - Lužec (9), Štětí B - Pšovka (15).

Autor: Ladislav Pokorný

5.2.2014 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Michael Ngadeu ze Slavie (vpravo) proti Borisovu.
4

Výkon v Kodani zaujal. Slávistický stoper je ve výběru hvězd Evropské ligy

Šimon Falta (u míče)
9

Stopka za vyloučení platí. Olomoucký záložník Falta si nezahraje proti Zlínu

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

-

ANKETA: Kteří hokejisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na hokejového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.