Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

Do sezony vstoupila Roudnice prohrou

Louny – Porážkou vstoupili do nového ročníku Pražského přeboru hokejisté HC Roudnice. Ti v severočeském derby na ledě Slovanu Louny podlehli o dvě branky.

24.9.2014

HOKEJISTÉ HC Roudnice (vpravo) podlehli v prvním utkání Slovanu Louny. Foto: Václav Marek

Hosty dostal do vedení Šatra, ale domácí o tři minuty později srovnali a na začátku druhé třetiny otočili skóre. Roudnice ještě dokázala odpovědět, ale v poslední třetině už skórovali pouze hokejisté Slovanu.

První zápas na domácím ledě čeká tým z Podřipska 28. 9. s Bohemians (17.30) .

Louny - Roudnice 4:2

Branky a nahrávky: 13. Mistoler (Gebelt), 21. Kolčava, 48. M. Dittrich (Marek Svoboda, Sak), 60. Marek Svoboda (Veselák, Mistoler) – 10. Šatra (Souček), 28. Pokorný (Kopecký). Rozhodčí: Danylets – Kordina, Tauš. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Třetiny: 1:1, 1:1, 2:0. Diváci: 98.
Louny: Dorn – Kaplan, Kolčava, Sak, Vavrica, Bečka, T. Kučera – Gebelt, Mistoler, Veselák – Martin Svoboda, Marek Svoboda, M. Dittrich – Čech, Prokeš, D. Dittrich, J. Červíček.
Roudnice: Kolařík – Martinec, Kapoun, Kopecký, Richter, Tintěra, Pokorný, Kuchař, Souček, Hubálek, Šatra, Landsdorf, Novák, Dobiáš.

Autor: Ladislav Pokorný

24.9.2014 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 20 000 Kč Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb Zedník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: Práce v celé ČR, Místo na zaučení, Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem - telefonický kontakt nebo e-mailem:, - Reindl Pavel, tel.: 604 296 700, e-mail: pavel.reindl@seznam.cz. Pracoviště: Arep servis s.r.o. - pracoviště netolice, Na Horánku, č.p. 699, 384 11 Netolice. Informace: Pavel Reindl, +420 604 296 700. Gastronomie - Kuchař - kuchařka 30 000 Kč Kuchaře/ku s praxí přijmeme pro naší provozovnu v Malešicích, jedná se o závodní stravování. Pracovní doba po-pá, 6.00-15.00hod. Platové podmínky 27.000 Kč až 30.000 Kč/měs. čistého. Požadujeme praxi, spolehlivost, samostatnost a bezúhonnost. Volejte, prosím, pouze v pracovní dobu 6.00-15.00 hodin na uvedený tel: Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 12 300 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedníci, stavební práce. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12300 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Náplň práce: stavební práce v rámci celúé ČR, Osobní návštěva možná v sídle firmy každou středu od 12 do 13 hod. , telefonicky se hlásit v době od 8-16 hod.. Pracoviště: Gamdakstav s.r.o., Lazy I, č.p. 4285, 760 01 Zlín 1. Informace: Gamdak stav s.r.o., +420 604 216 802. Výroba - Výroba Zámečníci strojů 18 000 Kč Zámečníci strojů ZÁMEČNÍCI, PRACOVNÍCI VÝROBY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Kontakt: předem telefonicky či e-mailem: michaela.krejcova@lindner-group.com domluvit schůzku, Pracovní doba: , 1. směna od 5.30-13.45 , 2.směna od 14.00-22.25 , , Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek na dovolenou a Vánoce.. Pracoviště: Lindner türen - fassaden s r.o. - 001, Karlovarská, č.p. 1415, 363 01 Ostrov nad Ohří. Informace: Michaela Krejčová, +420 353 105 043.

Utkání 6. kola první fotbalové ligy FK Jablonec - Sigma Olomouc. Martin Doležal (vpravo) z Jablonce a Václav Jemelka z Olomouce.
5

Jablonec odstřelil Olomouc a nadělil jí tři góly. O vítězství rozhodl Doležal

Fotbalisté Viktorie Plzeň rozstříleli Mladou Boleslav 6:1.
39

Fotbalisté Viktorie rozstříleli Mladou Boleslav. Zvítězili 6:1

Další teplický debakl. Slavia se na tři body na Stínadlech nenadřela

Strašidelnou bilanci posledních domácích zápasů Teplice nezlomily ani v sobotním utkání s pražskou Slavií. Prohrály 0:3, přičemž z posledních pěti domácích duelů čtyři prohrály, pokaždé minimálně o tři branky. Pražané se na tři body tentokrát příliš nenadřeli, vedení nabyli lehce už v první půli.

Heroické Sigmě tleskal celý stadion ve stoje. Zmáčkla Sevillu, padla o gól

/FOTOGALERIE/ Úžasný zážitek! Mexické vlny, hrdinské nasazení a závěrečný aplaus i přes porážku. Fanoušci ocenili skvělý výkon Sigmy.