Podřipského deníku. Aktuální zprávy z Podřipska
najdete nově na Litoměřickém nebo Mělnickém deníku.

Litoměřický deník Mělnický deník

Hokejisté HC Roudnice nabídli Olympiku první výhru v soutěži

Roudnice n. L. - Hokejistům HC Roudnice se v posledním letošním utkání nepodařilo uspět. V dohrávce 13. kola Pražského přeboru podlehli Olympiku 8:6.

31.12.2014

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Karel Pech

Do utkání vstoupili lépe Pražané, kteří si vypracovali dvoubrankový náskok. Sailer sice snížil, ale vzápětí vedl Olympik díky Meszárošovi znovu o dva góly. První třetina však skončila smírně.

Týmy se pak až do konce střetnutí přetahovaly o vítězství. Šťastnější byl nakonec Olympik, který poprvé v letošním ročníku vyhrál a ztrácí na Roudnici bod.

Už v sobotu 3. ledna hraje Roudnice doma se třetí Lomnicí nad Popelkou.

Olympik Praha - Roudnice 8:6

Branky a nahrávky: 1. Meszároš (Kovář), 5. Chlíbek (Čáp), 10. Meszároš (Urbánek, Chlíbek), 26. Urbánek (Čáp), 31. Kovář (Kopejtko), 38. Krpata (Urbánek), 41. Urbánek (Chlíbek, Schlixbier), 53. Urbánek (Krpata) 9. Sailer (Pokorný), 17. Pokorný, 20. Pokorný (Sailer), 21. Sailer, 26. Nenadál (Beránek), 47. Kuchař (Pavlata, Kopecký). Vyloučení: 5:2. Třetiny: 3:3, 3:2, 2:1. Diváci: 56.

HC Roudnice n. L.: Kolařík (Folk) - Kopecký, Vacek, Martinec, Pokorný, Kuchař, Beránek, Tintěra, Pavlata, Dobiáš, Purma, Kapoun, Nenadál, Novák, Sailer, Šatra.

SERVIS

Utkání 6. kola první fotbalové ligy FK Jablonec - Sigma Olomouc. Martin Doležal (vpravo) z Jablonce a Václav Jemelka z Olomouce.
5

Jablonec odstřelil Olomouc a nadělil jí tři góly. O vítězství rozhodl Doležal

Fotbalisté Viktorie Plzeň rozstříleli Mladou Boleslav 6:1.
39

Fotbalisté Viktorie rozstříleli Mladou Boleslav. Zvítězili 6:1

Další teplický debakl. Slavia se na tři body na Stínadlech nenadřela

Strašidelnou bilanci posledních domácích zápasů Teplice nezlomily ani v sobotním utkání s pražskou Slavií. Prohrály 0:3, přičemž z posledních pěti domácích duelů čtyři prohrály, pokaždé minimálně o tři branky. Pražané se na tři body tentokrát příliš nenadřeli, vedení nabyli lehce už v první půli.

Heroické Sigmě tleskal celý stadion ve stoje. Zmáčkla Sevillu, padla o gól

/FOTOGALERIE/ Úžasný zážitek! Mexické vlny, hrdinské nasazení a závěrečný aplaus i přes porážku. Fanoušci ocenili skvělý výkon Sigmy.